Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rég halt meg a nagymamám...

Nem rég halt meg a nagymamám kutyája. Találtam egyet a neten aki tetszik nekem. Valami ötlet? (többi lent).

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a kutyust, de csak ugy tudtam magam túltenni rajta, hogy muszáj volt megnéznem a menhelyen lévő kutyákat, és találtam egy kutyát aki rögtön megfogott.Nagymamám nagyon makacs, és azt mondta amíg ő él, nem jöhet ide kutya, mert mindegyiket ő temmette el, ő etette. De ez a kutya az enyém lenne, és én gondoznám. Nagyon szeretném ezt a kutyust, de semmi ötletem sincs, hogy lehetne meggyőzni a mamámat... Kérlek segítsetek! Köszönöm szépen!

2014. nov. 25. 16:33
 1/6 szántóvető ***** válasza:
90%
semmi ötlet,tartsd tiszteletben a nagyid döntését.ott laksz nála?vagy csak néha mész el pár órára?
2014. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
VÁRJ! Mást nem is tehetsz, és nem is lenne jó, ha tennél! Minél jobban feszegeted a témát, annál inkább befeszül, és eléred, hogy hallani sem akar kutyáról! Idővel elképzelhető, hogy megenyhül. Biztos volt már szerelmi csalódásod (bár elég fiatalnak tűnsz) és utána talán úgy érezted, soha többé nem akarsz szerelmes lenni, mert az csak fáj... aztán persze újra az lettél... :) (vagy ha te nem, akkor másokra igaz ez)
2014. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy idős ember azt mondja nem kell neki se macska se kutya az okkal van!


Régen a nagyszüleimnél elpusztult az ott lévő kutyus,mamám nem akart kutyát,papám persze hajthatatlan volt. Hozott is el vmi ismerőstől egy akkor 2 éves keveréket. Mondanom sem kell,hogy pár évig volt foglalkozva a kutyával,utána papám nem bírta és kennelben volt csak szerencsétlen.Mivel nagytestű volt,húzott is,még én se tudtam bevállalni,hogy sétáltatom,mert a 45 kg-mal elrántott volna az útra.Nyaranta ki vitték a telekre ahol elrohangálhatott kedvére,bár ott is jó részt kennelben volt,de míg papám kiment és a telken tett vett egész nap,vagy délután addig a kutya járkálhatott a nagy területen,amikor elment vissza csukta.


Szóval így eléggé rossz élete volt a kutyának 7 éves volt, pár hete altatták el mamámék,mert nem tudott egyik napról a másikra lábra állni,a dokik nem tudtak rajta segíteni.


Ennek is biztos volt folyamata,csak mivel a kennelben volt és csak etetéskor látták,meg 2-3 naponta papám kitakarította kennelt.Így időben nem tudták orvoshoz vinni gondolom.


Na lényegtelen idős embereknek nem kell már kutya,nem tudják ellátni!!!

Biztos vannak akik jobban figyelnek rá. De 70-80 éves emberektől ne várjunk sokat,nem úgy mozognak,nem tudnak már egy kutyával úgy foglalkozni stb. Főleg egy fiatal kutyával nem.


Mamám megint kitartott,hogy oda több kutya nem mehet,remélem papám is megérti és nem hozz oda még egyet.Annak,hogy a kennelben van állandóan nem sok értelme van!

2014. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. De en gondoskodnek rola, meg anyukam. Nem o. :( Csak minden perc draga mert barmikor elvihetik hiszen 3 honapos.
2014. nov. 25. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel miért nem foglalkoztál, amíg élt?
2014. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elviszik. Tobb szazezer kutya van menhelyen, majd orokbefogadsz masikat. Most hagyj idot a mamadnak.
2014. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!