Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a leghatásosabb módja...

Mi a leghatásosabb módja annak, hogy megtanitsam a kutyának, hogy csak tőlem, illetve családtagtól fogajon el ennivalót?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak az életben is ilyen okos lenne mindenki, aki kutyás, mint itt a gyakorin. Akkor nem lenne ennyi neveletlen eb, pláne ennyi neveletlen gazdi... Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy ha az a cél a mástól kaját el nem fogadással, hogy nehogy mondjuk megmérgezzék, ott már nagy bajok vannak, ugyanis, ha valaki egy kutyát ki akar iktatni, az gond nélkül meg fogja tenni, bár remélem, kevés az ilyen "ember", aki egy ártatlan kutyát meg akarna ölni :(
2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre több az ilyen, elcsalogatják a kutyát, mérgezett akármit bedobnak, ez igenis probléma, és vannak olyan "emberek" akik némi értéktárgy bezsebelése érdekében meg is teszik, de ha orron pöckölöd az ő kutyáját, mert az a bokádba akar harapni, ha elmész a házukkal szemözti oldalon, akkor még neki áll feljebb, és rádhívja a családot is. Bár gondolom te még hírből sem hallottál ilyet.
2014. nov. 26. 23:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, ennél sokkal durvábbakat is hallottam, mert bármilyen meglepő, kutyázok... Épp ezért tudom, hogy ha valakinek ez a célja, az meg is valósítja, akármit tanítottál is az ebnek. Persze ettől még nem mondom, hogy ne tanítsd!
2014. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!