Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy a hasa a hills...

Miért megy a hasa a hills táptól a kutyámnak? Milyen kölyöktápot tudnátok ajánlani érzékeny gyomrú kutyának ami jó minőségű?

Figyelt kérdés
A 9 hónapos vizslámnak megy a hasa a hillstől és keresnék valami más helyette. Tapasztalatokat kérnék kinek mi vált be.

2014. nov. 25. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan váltottál a régi tápról Hill's-re? Minimum egy hét, de ha gyenge tápról váltasz, akkor 2-3 is kellhet, hogy elkerüld a hasmenést. A kutya emésztésében nincsenek még eléggé elszaporodva az újfajta tápban lévő fehérje bontásához szükséges bacik, ezért gyakori a hasmenés hirtelen tápváltásnál, még ha a világ legjobb tápját adod, akkor is.
2014. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A vizslámnak a Premiere táp vált be.
2014. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet mindig is ezt kapta és soha nem volt jó a gyomra. Elég sokszor volt hasmenése de mindenki azt mondta a vizslák ilyen érzékenyek. De úgy két hete volt egy hosszú hasmenéses időszaka. Kapott gyógyszert plusz táp helyett rizst, répát, csirkét főztem neki. Megszűnt a baja és most próbáltam visszaállni fokozatosan de máris folyósabb mint tegnap. Ezért gondolom, hogy a táptól van baja.
2014. nov. 25. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a felnőtt tápot. 9 hónaposan már bőven jó az, és nem terheli annyira a gyomrát.
2014. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van a hillsnek egy érzékeny gyomrúaknak való tápja de most nem tudom mit csináljak, mert most bontottam egy 12 kilós tápot. Plusz ha attól is megy a hasa azzal se tudok majd mit csinálni. :(
2014. nov. 25. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát keverd akkor házi koszttal, amíg elfogy.
2014. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt a tápot hirdesd meg egy kicsit olcsóbban szerintem el fogják vinni.
2014. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat a Hills táp majdnem megölte.

Brit Care tápot ajánlanám.

2014. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az durva. De hogyan? Mit csinált vele a táp? Neki is ment a hasa?
2014. nov. 25. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Josera KIds.

én még nem adnék felnőtt tápot.

esetleg főtt rizzsel próbáld neki adni.

2014. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!