Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 hónapos boxer...

Van egy 2 hónapos boxer kiskutyám, mikor játszik mindig harap, bár melyik kutyus nem. Nem szeretném azt ha majd nagy lesz megharapjon, természetesen szívesen játszom vele. Hogy szoktassam le arrol, hogy nekem ez fáj és ne csinálja?

Figyelt kérdés
Kérlek normális válaszokat írjatok,és ha ez nem megy akkor inkább ne vállaszoljatok,hisz ezt az oldalt nem veszekedésnek szánták! :) Köszi a válaszokat előre is és a figyelmet is :)

2014. dec. 12. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt az oldalt arra szánták, hogy kelljen egy évben hatszázszor is megválaszolnunk ugyanazt a kérdést :3

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%F6ly%F6k+h..

2014. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy ne kelljen*
2014. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a dolga, hogy harapjon. Vegyél neki ilyen cuccot, vagy adj neki egy rongyot amit téphet te meg húzhatod.
2014. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk utána kellett volna ennek olvasni, mielőtt megveszed a kutyát...
2014. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy nem múlik el nap ilyen kérdés nélkül. ezek az emberek egyáltalán mit tudnak a kutyákról, azon kívül hogy ugatnak?

legközelebb: plüsst! az nem harap.

2014. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok gonosz lenni ,de megirtam hogy aki nem akar az inkabb ne válaszoljon :) koszi ,vettem neki kis jatok is amit tud harapni,de figyelmen kivul hagyja :)
2014. dec. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!