Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin tényleg olyan...

A Royal Canin tényleg olyan rossz táp? Létezik, hogy gyorsabban nő tőle a kutya, mint kellene?

Figyelt kérdés

Ezt elég hihetetlennek tartom. Én RC-nal etetek, normáls tempóban nő, semmi baja nincs tőle... Amikor beteg volt, a diétás tápja is RC volt.

Mégis, itt csak rosszat olvasok róla.



2014. dec. 13. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagytestű fajták egyes tápoktól gyorsabban nőhetnek mint kellene, és ez egészségtelen számukra. Az meg egyéni dolog, hogy kinek milye táp válik be. Én 1 féle Royal Canint próbáltam, de hasmenése lett tőle a kutyáknak egy idő után, így váltottam.
2014. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális táp úgy kezdődik, hogy hús... ez meg kukorica, és kukorica egyéb formái. Pedig nem csirkének, disznónak stb való táp, hanem kutyának! :O Még a fele ennyibe kerülő tápokból is van nem is egy, ami sokkal jobb. A Royal szerződött egy csomó állatorvossal és tenyésztővel, ezért nyomatják annyira, meg hát a reklám, azt is ki kell fizetni. Jólárazott, túlreklámozott középkategóriás táp. Nálunk az alomból 6 kiskutyából 4 kapott royalt, 2 mást, és az a 4 olyan hirtelen és gyorsan nőtt, hogy az elképesztő volt. Az enyém és a másik tesó normális ütemben. Nekem csak ennyi a tapasztalatom vele. Én inkább vettem egy 10-12 ezer/15 kg-os prémiumtápot, ami összetevők alapján jobb ennél, plusz adok még húst, tojást, zöldkagylót egyebeket a kutyámnak. Gyönyörű, csillogó szőrű, jó felépítésű, erős kutya lett belőle.
2014. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az RC nem lenne rossz tap, mondjuk maximum 7-8000 ft/15 kg-ert, bar meg ebben a kategoriaban is lehet jobbakat talalni. Viszont amennyiert aruljak, azert sokkal jobb tapokat is lehet kapni.
2014. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!