Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás Schnauzer nagyon rossz...

Óriás Schnauzer nagyon rossz ötlet első kutyának? Vélemények / tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem Ő és a Dobermann tetszenek nagyon... Viszont a Dobiról köztudott, hogy nem ajánlott 1. kutyának :/ Így maradt a Schnau :) Viszont róla még kevés véleményt olvastam, úgyhogy most jöhetnek azok is és tapasztalatok is :)


Előre is köszönöm!



2014. dec. 18. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, az - hacsak nem gondolod vérkomolyan a kutyázást: kutyaiskola - öv, következetes nevelés, napi több óra foglalkozás.

Elég kemény kutyák, egy perc alatt a fejedre nő. Viszont ha elég karakán egyéniség vagy, akkor álomkutya lehet Neked is.

2014. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"öv, következetes nevelés, napi több óra foglalkozás"


Ezek mind a terveim között vannak, valamint kutya oviban is gondolkodom...

2014. dec. 18. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó tenyésztő kiválasztása után közlöd vele, első kutyás vagy. Ha valóban jó tenyésztő, az alomból a neked megfelelő kölyköt fogja ajánlani.
2014. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan hagyjuk már ezt a felhajtást első! Kinek van napi öt tiszta órája csak a kutyára? Ilyen alapon senkinek sem lehetne állata! Hacsak nem háztartásibeli milliomos vagy. Normális emberek tanulnak, dolgoznak, utána esetleg életük is van a kutyán kívül.
2014. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja bocs, félre olvastam. Ettől függletnül ha egy ember dolgozik modjuk 8 órát, szeretne mondjuk 7-8 órát aludni, még mondjuk utaznia is kell oda-vissza, akkor nincs TÖBB órája sem a kutyára minden nap, és akkor még a többi dolgát nem is csinálta meg.
2014. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne tartson egy ilyen mozgásígényes, erős akaratú kutyafajtát.

A fajtamentés nem győzi a problémás, emberek fejére nőtt óriás snacikat összeszedni már ...

2014. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem törpe schnauzereim vannak ! nagyon szeretem őket rettentő aranyos hűséges és okos kutyák ! Egy emberre hallgatnak igazán , ő számukra a "vezér". Más kutyát el sem tudnék jelenleg képzelni az életemben . Nem bánnád meg! Az óriás schnauzer is ugyanolyan hűséges és okos kutya mint a kisebbik fajtája (egyértelmű) :)
2015. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja ! de azt kihagytam hogy szeretnek ám mozogni ! :)
2015. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!