Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok jó kutyafutópadot...

Honnan tudok jó kutyafutópadot venni?

Figyelt kérdés
Itthon nincs igazán választék. Szomszédos országokban nagyjából hágy euróért juthatok hozzá?

2014. dec. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebay esetleg? Ott feltüntetik a teljes árat is mindennel.
2014. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebayen ilye dolgokat nem merek venni. Sokat használom, de az ilyesmi túl drága, jobban örülnék, ha személyesen megnézhetném a holmit.
2014. dec. 21. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááát az a baj, hogy hiába rendelnéd külföldről olcsóbban, a szállítással ugyan ott vagy szerintem... Esetleg ha lenne külföldi ismerősöd, aki haza tudná neked hozni... De ez elég ritka. Nem tudom milyen fajtát szeretnél, de én a helyedben beérném inkább egy itthonival, azt meg is tudod nézni és ha mákod van még ingyen házhoz is viszik.
2014. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lol látom az előbbi vita eltűnt :) szóval mielőtt még bárki belém köt: 3 éves huskym van, kétszer járunk ki egy nap, caincrossozni, valamint edzőkocsizni. Áthelyeztek a melóhelyemen és később érek haza, félek, hogy nem tudnám így lemozgatni rendesen.
2014. dec. 21. 12:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát kint nemigazán élnek ismerősök. Németországban vannak rokonok, lehet, hogy megkérem, nézzenek körbe.
2014. dec. 21. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne.
2014. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kint csak még drágább, itthon olyan 60e körül mozog. Mi akartunk csinálni egyet, de a vicc, hogy anyagárban sem sokkal olcsóbb.. Viszont van egy egyszerűbb változata, annyi az egész, hogy egy deszkalap (pl osb) és egy csík szőnyegpadló, meg persze egy keret. Nem egy nagy dolog megcsinálni, és fillérekből kijön, igaz nem olyan profi mint a görgősek, de a célnak megfelel :)
2014. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez eszebe se jutott volna. Azzal meg nincs bajom, ha nem profi, nem tölti rajta az egész életét az eb ^^ csa kiegészítésnek kell.
2014. dec. 22. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!