Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessek egy whippetet?

Mivel etessek egy whippetet?

Figyelt kérdés

Egy év körüli whippet jellegű kutyus.2014. december 12. Óta van nálunk. Utcáról fogadtuk be, mert elütotte egy autó valószínűleg. (Szerencsére csak horzsolása volt.)

Josera Economy-ra gondoltam,.szerinzetek az no lenne és még mit adhatnánk neki? Mennyit, hány dkg és egyszer vegy kétszer etessem?



2014. dec. 21. 20:40
 1/8 anonim válasza:
0%
Adjál neki Pedigrét.
2014. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajta van tápon az adagolás, azt próbáld ki, aztán kiderül, hogy elég-e.
2014. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom megolni a pedigrevel!
2014. dec. 21. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is rendesek vagytok :)


A Josera economy bár olcsó, nagyon rossz az összetétele, elég sok kutyát a visszajelzések szerint megfosatott és vakaróztak tőle...


Amit az én kutyámmal (előtte kóbor volt) próbáltunk és jó volt:


[link]


[link]


[link]

(Mielőtt néhányan vérszemet kapnának az utolsóra, tudom, hogy alacsony a hústartalma, de mikor hetek óta fosott a kutyám, ettől rendeződött szépen a széklete, szerette is.)


Itt tudsz még szállítási költség nélkül rendelni kutyatápokat:

[link]

2014. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(Nem elvakultan akarok téríteni, de nyersetetés nem jön szóba? :) ha Bp közelében laksz és van fagyasztód, mindenképp megér egy próbát.)
2014. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért utcáról befogadott kutyánál én nem próbálkoznék rögtön nyers etetéssel, főleg, ha a háta közepére se kívánta esetleg a kérdező azt a kutyát :D
2014. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam a nyers etetesre, de nem tudok rola sokat. Attol fuggetlenul szoktunk neki adni csirke husit es csontot, kacsanak a csontjat tegnap este.(ez volt az ebed).

A linkeket pedig nem lehet megnyitni. Legyszi megvsinalnad ugy ahogy az utolsot, azt meg lehet nyitni. Koszi a segitsehet!

2014. dec. 22. 09:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs bocs bocs sikerult megnyitni, ,,atalakult'' a link olyanna mint az utolso.😂
2014. dec. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!