Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok javasolni ízületerősítő...

Tudtok javasolni ízületerősítőt spánielemnek?

Figyelt kérdés
A spánielem 10-20 lépésenként NÉHA sántikál. De már voltunk dokinál és nem diszplázia. Ízületerősítőt javasoltak,de ránk hagyták milyet. Esetleg nem tudtok javasolni valamit ami bevált nektek?Lehet tabletta,por bármi.

2014. dec. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi orvosunk szerint a legjobb a cápaporc. Mivel mi azt nem tudjuk megfizetni, így mi ProEnzi-t használunk, szintén az orvos javaslatára.
2014. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A cápaporc mennyibe kerülne? És honnan lehet beszerezni?És a ProEnzi-t honnan,mennyiért?
2014. dec. 27. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem egy drága dolog, 3000 Ft körül van 75 kapszula. (Scitec)


Állatorvossal kell megtárgyalni az adagolást.

2014. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. dec. 27. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én GF600-t adtam a kutyámnak. Nagyon jó készítmény, csak ajánlani tudom.
2014. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmész másik orvoshoz. Az majd, ha kell röntgennel, de megállapítja, mi is a gond a kutya lábával.A sántikálás nem csak diszpláziánál fordulhat elő. Lehet gerinc probléma előjele is. Egy spancinak nem igazán jellemzője a DP.
2014. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. dec. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!