Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy ebben az árkategoriában...

Igy ebben az árkategoriában mennyire éri meg mondjuk 2X 14kg kutyatáp ami táp és rizs van benne? Pl 17 ezer. Nem lenne jobb ha vezsek 10 kg rizts megfözöm és normál jo minöségü táppal elkeverem a fött rizst?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik táp, mert a drága (mondjuk a fenti ár igen jónak számít, de mondom, attól függ, mi van benne, mert az nem úgy van, hogy "táp" meg rizs) rizses tápokban nem a rizs a drága...az csak kiegészítő a hús és egyebek mellé.
2014. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi
2014. dec. 28. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű prémium tápot veszel, akkor nem kell mellé főzni semmit. Pl. Josera bárányos rizses, vagy Brit, ProPlan és még lehetne sorolni. Általában ezekben megvan minden amire szüksége van a kutyának. Felesleges a tápot még főtt rizzsel keverni.
2014. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én értem mit kérdeztél, szerintem is pazarlás rizses tápért pénzt kiadni, bár megtettem nem egyszer, mire elkapott ez az érzés.

Ki lehet szépen mérni és 10-20 %-ban hozzáadni egy extra hústartalmú gabonamentes táphoz, az esetleg húslevesben megfőzött rizst,hmmm...!:)

2021. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!