Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hónapos kölyök simaszőrű...

1 hónapos kölyök simaszőrű foxterrier állandóan bepisil, hogyan szoktassam rá hogy ne a házba csinálja?

Figyelt kérdés
Hiába viszem le minden evés vagy játék után, ahogy hazaérek vele , negyed óra után már bepisil valamelyik sarokba. Lassan az éjszakáim is rámennek. Munkába meg nem tudok jól teljesíteni. Amúgy panelba lakok. Szilveszterkor fogadtam be mert az utcán szerintem megfagyott volna egyedül.
2015. jan. 8. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Idő kell hozzá! Nem pár nap, hanem pár hét, esetleg hónap is lesz, mire szobatiszta lesz. Egy babakutyáról beszélünk!

Ne legyél vele türelmetlen. Ha nem bírsz vele, akkor kérd egy szervezet segítségét, h vigyék el!

2015. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Mármint milyen idős...?
2015. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 hónapos
2015. jan. 8. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Még azt akartam írni, h szép dolog, h befogadtad, de ha nem bírsz vele, add oda másnak! A foxterrier amúgy sem könnyű eset, mivel terrier, nagy mozgásigénye van.
2015. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy találtad...nagyon kicsi még, persze, hogy állandóan bepisil. Egészségügyileg hogy van?

Én nem hiszem, hogy egy háromhetes kiskutyát képes lettem volna levinni azért, hogy ne pisiljen be...még mindig csak négy hetes babakutya, nem hiszem, hogy bármi leesik neki abból, hogy te mit szeretnél.

2015. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nagyon kicsi, idő kell neki. Kicsi korukban sokszor pisilnek. Ilyenkor még az anyukája mellett lenne a helye. Egyébként az eredeti gazdit nem próbáltad meg megkeresni?
2015. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nem lehet teljes szobatisztaságra szoktatni. Még legalább 1 hónapig az anyjával kellett volna, hogy legyen.
2015. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon baba kutya, ez olyan, mintha egy csecsemőtől akarnál szobatisztaságot elvárni. Majd úgy 3 hónapos kora körül lesz ez az elvárás jogos.

És ne vidd még ki közterületre, amíg meg nem lesz minden oltása!

2015. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
minden oltást megkapott, eredeti gazdája nem jelentkezett
2015. jan. 8. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen hogy kaphatott meg minden oltást??? 6 hetesen kapja kapja az elsőt, majd 8 és 10 hetesen a következőket!
2015. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!