Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb hazai munka border...

Legjobb hazai munka border collie kennel?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán bordermania
2015. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Róluk elég csúnya dolgokat hallottam...
2015. jan. 25. 12:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bordermania? :D Szerintem annál show vonalúbb kennel nem sok van.


Attól függ, hogy mit szeretnél a kutyáddal, kérdező.

A Poseidon, Blessed Borders, esetleg Wixtra kennel, From Camilland's kennelek például jók.

2015. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Leginkább Agility-re, Frisbee-re szeretném, meg hobbi szinten Dog Dancing-re. Elég sokáig a show borderek irányában érdeklődtem, de mióta csak rosszakat hallok a show kutyákról, úgy gondolom, hogy inkább az ész számít, sem mint a tökéletes küllem. A munka bodrik árkategóriája mennyiben tér el a show borderekétől? A Blessed Borders-t ismerem, de a Wixtra tetszetősebb, mert inkább a hosszabb szőrű Borderek felé húzok.
2015. jan. 25. 12:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Bocsi az offért, de bordert szeretnék venni, már majdnem fel is hívtam a Bordermania-t, de láttam, hogy valamit hallottál róluk. Akár itt, akár privátban le tudnád írni? Fontos lenne, és még egyszer bocsi az offért!
2015. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Blessed borders
2015. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is tőlük szeretnék kutyát venni.

Mit hallottál róluk?

Nekem is leírnád privátban?

2015. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Wixtra kennelben most volt alom, így gondolom egy ideig nem lesz újabb. Sajnos az árakban nem vagyok jártas.

A show vonalú kennelek között is vannak jók, bár a Bordermaniaról én is hallottam jót is, rosszat is.

2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom, láttam, hogy most voltak kiskutyák. Nem is mostanában fogok kiskutyát venni, mert még tanulok. Előbb szeretnék munkába állni és majd mikor már beilleszkedtem rendesen, akkor szeretnék belevágni a kiskutya vásárlásba :) Csak szeretnék addig is körbenézni, hogy majd ha arra kerül a sor merrefelé kérdezősködjek.
2015. jan. 25. 15:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ mire kell a kutya. :D

Camilland's kennelnél terelésre vannak nagyon jó kutyák, viszont ahogy én láttam a kutyáikat, másban (agility frizbi) nem annyira jeleskednek, de terelésben tényleg nagyon jók.

Blessed bordersnél agility, frizbi, terelés a fő irány, tekintve, hogy munkaborderek, ismmerek onnan kutyát, nagyon jó agilitys, és a terelő ösztöne is nagyon jó. :)

Bordermania újabban tényleg nagyon a show irányba ment el, azért nagyot néztem, mikor volt egy olyan kutyájuk, aki kisebb volt majdnem a pumimnál, és formára is elég torz volt. De ott is vannak jó munka borderek, vagy hát régebbi almokból ismerek tőlük jó munkabordert is.

2015. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!