Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám hogyan fürdessem?

SOS! A kutyám hogyan fürdessem?

Figyelt kérdés
Van egy beaglem énagyon szeretném megfürdetni, mert sáros és büdös. Anyu azt mondta nem hozhatom be a fürdőbe megfürdetni (kinti kutya). Eddig nyáron kint fürdettem, és akkor még meleg volt de most megfagy hogy ha kint megfürdetem. Mit tegyek? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!

2015. jan. 26. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent nem tudod, akkor vidd el kutyakozmetikushoz, aki megfürdeti és meg is szárítja. Kint ne fürdesd ilyen időben, mert megfázik!
2015. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beaglet nem is lehetne kint tartani a rövid szőre miatt! Ha nem viheted be a fürdőbe, akkor nincs is miről beszélni! Miután megfürdetted, meg kell szárítanod, és legalább egy napot bent kéne lennie, vagy legalább egy pár órát.

Miért nem mehet be a kutyád a házba? Gondolom ti se élveznétek ha egy szál pólóban kéne ott kint lennetek a kertben.

2015. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még valami: kutyakozmetikushoz vidd el, más megoldás nincs...
2015. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért egy jól szigetelt és megfelelő méretű ólban kint is tartható... kicsit unalmas már, hogy minden kutyát bent kéne tartani :D :D Mondjuk az enyéim kinti-bentiek, de mikor kinti volt a vizsla keverékem, akkor se volt semmi baja, volt megfelelő ólja, amiben nem fázott, foglalkozva meg akkor is volt vele.


Bocsi az OFF-ért.

2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kutyakozmetikus.

Amúgy a beaglet lehet kint tartani! Én is kint tartom, igaz szigetelt, szalmával teli, meleg háza van, és egy nagyobb kutyával együtt alszik, aki melegíti Őt, és a kutyaházat egy sátor veszi körül... A tenyésztő, akitől vettem, azt mondta hogy Ő semmit sem rak a beagleknek télen, max. forgácsot...

2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!