Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagáltok ilyen...

Ti hogyan reagáltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha az utcán pórázon sétáltatjátok a kutyátokat, mire feltűnik egy másik pórázos kutyás ember, és amint az ő kutyája meglátja a tiéteket, úgy megindul a tiétek felé, hogy konkrétan majd megfullad, úgy vontatja maga után a gazdáját... Ilyenkor mit tesztek? Mert engem néha már nagyon fel tud húzni, hogy ha kutya nélkül vagyok, akkor rám sem bagóznak, de amint kilépek a kutyával, akkor az összes felágaskodik, húz, tehát fulladásig indulna meg az én kutyám felé... És még akkor én leszek lecseszve, hogy minek viszem arra a kutyám...
2015. jan. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott ilyesmi történni errefelé, de nem tennék semmit, elhaladnék mellettük. Ha oda akarna jönni, akkor rászólnék, hogy ne hozza oda a kutyáját (vagyis a kutyája őt :D ) és ennyi. Nem kell foglalkozni az ilyenekkel, nevelje meg a kutyáját, nem te vagy a hibás, mert épp arra jártál... Az én egyik kutyám is kiugrik így kutyákra és vontat(na), de nem kezdem el hibáztatni a másik kutyást, vagy épp kóbor kutyát, hanem azzal vagyok elfoglalva, hogy az enyémet neveljem.
2015. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarom, hogy ismerkedjen a két kutya, akkor szépen kikerülöm őket. Ilyesmiken nem idegeskedem.
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
HA kutyám pórázon van, simán sétálunk tovább. Ha szabadon, akkor szólok neki, hogy jöjjön lábhoz, vagy simán tőlem távolabb kerülje ki az őrjöngőt
2015. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ő áll félre az őrjöngő kutyával, és elsétálunk mellettük nyugiban, vagy mi állunk félre, és hagyjuk őket elmenni. Engem nem húz fel, hadd szenvedjen az ember, ha neki ez tetszik... :) A kutyát kicsit sajnálom, de remélem, hogy előbb-utóbb eléri, hogy megunják, és elnézzenek egy rendes suliba.
2015. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derült ki, hogy agresszíven közeledik, vagy csak ismerkedni akar?!

Nem mindegy, mert ha csak ismerkedni akar akkor megkérdezem, hogy milyen nemű, ha más nemű mint az enyém, akkor megkérdezem, hogy mit szólna ha közelebb engednénk őket. Innentől már csak a másik gazdán múlik a dolog, különböző neműeknél nem szokott gond lenni.


Persze kistestű kutyát nagytestűvel így összeengedni még akkor sem biztos, hogy jó ötlet ha egyébként a nagy akarattal nem bántan.

2015. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is sokszor ilyen, de csak azért mert imád játszani, és szeretne ismerkedni. Sajnos ezen a környéken ahol lakunk, ugyan vannak kutyások, de a legtöbbnek kicsi kutyája van, vagy olyan nagyobb amelyik nem jön ki az enyémmel, mindig ledominálja, terrorizálják az enyémet. Így volt már hogy az enyém nem hagyta magát, összekaptak. Ha úgy adódik akkor összeszagolnak és megyünk tovább, vagy rövidre veszem és elhaladunk egymás mellett. Én nem hibáztatok senkit, mert ha a másik kutya az ilyen gondolom, hogy az is játszani szeretne lehet.
2015. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem reagálnék, pont magasról teszek rá, hogy más hogy neveli vagy nem neveli a kutyáját, amíg nem engedi oda hozzánk. Maximum magamban mosolygok egyet rajtuk, aztán megyünk tovább.
2015. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!