Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud itt valaki valamit, vagy...

Puszti laura kérdése:

Tud itt valaki valamit, vagy van esetleg Jack Russell-ja?

Figyelt kérdés
Szoval en nagyon-nagyon szeretnek egy Jack Russell kutyat.Van kutyam de szeretnek o utana egy masik kutyat.Es szerintem a legjobb valasztas a Jack Russell kutya.Mindent tudni szeretnek rola mire megkapom.Vagyis hat egy fuzetet tele szeretnek irni vele!Kerlek benneteket,hogy ne irjatok negativ valaszokat es ne terjetek le a temarol.Valaki tud valamit roluk?Van valakinek ilyen?Meselne rola?

2015. jan. 27. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Ez a fajta ugyanis egy TERRIER, rendkívül energikus. Miért ilyet szeretnél?
2015. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kötelező irodalom: [link]
2015. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van. Már 10 éves, de egy energiabomba. Fiatalabb korában képtelenség volt elfárasztani. Ugyanakkor mivel rövid szőrű, elég fázós, úgyhogy bent lakik. Meglehetősen jó jelzőkutya (= ugatós), és csak nagyon komoly, hosszas neveléssel tudtam elérni, hogy ne akarjon macskákat gyilkolni. Elég hatalmaskodó típus, nála jóval nagyobb kutyákat is lezúz, ha kell, ha nem. Borzasztó könnyen tanul, könnyen motiválható, de az eszét rosszra is tudja használni. Imádom, de első kutyásnak nem ajánlanám.
2015. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!