Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton morog a kutyam!? Mit...

Folyton morog a kutyam!? Mit tegyek

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kurya. Hosszu szoru csivava fiu. Agyamra megy. Csinal valami rosszat ujsaggal rautok morog mimt egy bolond. Utana kepes vagyok mar veszekedni vele de folyamatosan morog morog ...
2015. febr. 1. 16:58
 1/5 Neytiri088 ***** válasza:
A csivavák nagyon ragaszkodó kutyafajták. Ha megtanítod pár dologra, és megmutatod neki hogy te vagy a falkavezér, felnéz majd rád és nem hiszi azt hogy ő a parancsnok. Próbálj nyitni felé, hogy megtudja, nem azért vagy neki hogy leugasson/morogjon. Remélem segíthettem!:)
2015. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ütöd? Egy kutyát nem így kell nevelni! Menjetek kutyaiskolába, vagy ajándékozd el a kutyádat, ha nem tudod megnevelni!
2015. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutya nem rossz, hanem rosszul van nevelve. Legjobb, ha egy kutyakiképzőhöz, kutyaiskolához fordulsz, ahol megtanítják, hogyan neveld.
2015. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz kutya nincs, csak pocsék, ostoba gazda! A kutya minden egyes viselkedése a gazda nevelése -esetetekben nem nevelése- miatt van! Persze, tudom, könnyebb azt mondani, hogy a kutya a hibás, ő a selejt, de hiába, ez nem igaz, te vagy a béna és a rossz gazda. Tudod, a kutyatartás nem való mindenkinek, nem mindenki képes tudatosan foglalkozni egy élőlénnyel és felelősséget vállalni. Ez nem szégyen -illetve mégis az, de mindegy-, így ha nem akarsz felnőni a feladathoz és segítséget kérni, inkább keress egy normálisabb gazdát annak a szerencsétlen kutyának.
2015. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De meg akkor is morog mint egy bolond ha megsimogatom!!!
2015. febr. 9. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!