Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszplaziaja van a 9honapos...

Diszplaziaja van a 9honapos cavalier spaniel kutyamnak. Csak 9. tudok beszelni a dokival, hogy mi legyen. Szerintetek eleg lesz a gyogyszeres kezeles vagy kell a ´mutet? Volt vlk hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 10:45
1 2
 1/16 sippara ***** válasza:
Ha még nem tudtál beszélni a dokival, miből gondolod, hogy dps?
2015. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ma beszeltem a masikkal aki ott volt.Neharagudj de nem visszakerdezesekre van szuksegem.Mar nagyon ideges vagyok mert 2honapja azzal nyugtattak h csak csonthartya gyulladasa van.Ma mentem fajdalomcsillapitoert es a dokrtorno mondta h ha itt lesz az ortoped menjek vissza.De nem ez a lenyeg szerintem hogy honnan tudom.Arra vagyok kivancsi hogy akinek a kutyajaval volt ilyen mi lett vele.Igen es tudom hogy a sulyossagtol fugg,
2015. febr. 20. 11:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik a tünetei és milyen mértékben jelentkeznek azok. EGy 9 hónapos kutya még kölyök ilyen idős korban ( tünetektől függően ) nagyon súlyos következményei lehetnek később.
2015. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 sippara ***** válasza:
100%
Csak épp semmi támpontot nem adtál. Milyen tünetei vannak, mióta, volt-e rég, ha igen, annak mi lett az eredménye? Arra, hogy "dps, mi lesz vele?" egyszerűen lehetetlen válaszolni.
2015. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sippara ***** válasza:
Volt-e rtg? (bocs, telefon)
2015. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ezeket fogja neked megmondani a doki. Hogy mik a lehetséges verziók, azt bárhol a neten elolvashatod, de hogy konkrétan a te kutyáddal mi lesz, azt had ne mi diagnosztizáljuk neten, majd a doki megnézi és vázolja a lehetőségeket.
2015. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen dp-je van egyáltalán?
2015. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rtg mutatta ki a Dp-t? Attól függ mennyire súlyos, mik a tünetek? Szülőknél volt hasonló probléma? Mit mond a tenyésztő?

A gyógyszeres kezelés enyhítheti a tüneteket, de a problémát nem orvosolja.

2015. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Rosszabb a helyzet meg ennel is :-((.Penteken elvittuk este mert nem tudott felallni es hozza sem lehetett erni fajt mindene.Levettek a vert magas a gyulladas es csontvelogyulladasa van.Azt mondta a doki h cseorszagba kene elvinni mert ez immunrendszeri prblema.Viszont szombat,vasarnap vitttk szurikra es infuziora es mint ha kicsereltek volna.Azt mondta hogy megprobaljuk 2hetes antibiotikum kezelest de ha nem segit akkor marad cseorszag csontvelobol mintat kene venni,stb.Sajnos oda mar nem tudjuk elvinni 1000euro korul mondta a kezelest ami lehet nem is segitenne.:-(((Nagyon szomoru vagyok
2015. febr. 23. 10:16
 10/16 sippara ***** válasza:
Azért én kérnék egy másodvéleményt, egy db vérvétel alapján azért még ne "temesd" a kutyát.
2015. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!