Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever tenyésztő?

Golden retriever tenyésztő?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani nekem golden retriever tenyésztőket? Lehetőleg olyat ahol most vannak kiskutyák, mert kb. 1 hónap múlva már el szeretnénk hozni.

2015. márc. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiskutyákat a tenyésztőknél hónapokkal korábban le kell foglalni. Ha szerencséd van, akkor sikerül kifognod egyed, de ez ritka.
2015. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
A legtobb kutyat mar honapokkal ezelott lefoglaljak. Lehet, hogy jut neked kiskutya, de valoszinuleg ez mar csak ami maradt, miutan az igazan jokat kivalogattak. Jobb lenne, ha minimum fel evet ra tudnal szanni a keresgelesre.
2015. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is az utolsó pillanatokban kapkodtam, 2 hónap keresés, telefonálás után találtam rá az enyémre, úgy, hogy én szerencsésnek mondhatom magam. :)


Ezen az oldalon elvileg az összes Magyarországi golden retriever tenyésztő rajta van:

[link]

2015. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!