Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya rágja a pórázt,...

Kölyök kutya rágja a pórázt, tippek?

Figyelt kérdés
Milyen taktikátok van póráz rágás ellen? Csak hazafelé csinálja, hogy a szájába veszi a pórázt és makacsul csüng rajta. Ki mit tenne ez ellen, úgy hirtelen az utcán?
2015. márc. 4. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Vélhetően kirántanám a szájából, és nem engedném, hogy megint megfogja. Esetleg legközelebb vinnék neki labdát, ha már ennyire akar cipelni valamit.
2015. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél lánc pórázt azt nem fogja rágni.
2015. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen rászóltam és eltereltem a figyelmét, pl. irányt váltottunk, vagy tempót, és már eszébe se volt rágni.
2015. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ok, de nem csak rágcsálja, hanem ráfog. Nem tudod csak úgy kirántani a szájából. És ha mégis sikerül, újra ráfog.
2015. márc. 4. 17:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ha irányt változtatok, akkor meg azt hiszi, húzókásat játszunk, mert olyankor megfeszül a póráz, ha irányt változtatok. Szóval lehet, hogy rosszul fogalmaztam a kérdésnél, nem csak rágicsálja, konkrétan hazafelé egyszercsak ráfog a pórázra. És hát nincs kedvem így hazasétálni, pórázzal a szájában. Eddig az vált be, hogy amikor még csak látom a fején, próbálom letiltani, de folyamatosan engem stíröl, hogy mikor nem figyelek oda, és ha gyorsabb, akkor már megint bekapta és akkor már sokkal nehezebb. Makacs egy fajta amúgy.
2015. márc. 4. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiveszem a szájából, és a továbbiakban határozottan tiltom. Ha szórakozik, akkor olyan szorosan fogom a pórázt, hogy ne tudjon ráfogni. Alternatívának esetleg rászoktathatod a bot cipelésre, de a pórázt ne engedd. Legyél határozott, mert a fejedre nő.
2015. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen igen, nem hagyom rá semmiképp, csak kíváncsi voltam, ki mit vetne be. Mondjuk az a szoros póráz dolog, hogy ne érhesse el is csak fél megoldás, mert az lenne a cél, hogy akármilyen laza, akkor is hagyja békén, de átmeneti megoldásnak ok.
2015. márc. 4. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Ideje lenne megtanítani a kutyádnak a nem és az ereszd szó értelmét.
2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezeket tudja. Megelőzni szeretném az egészet.
2015. márc. 4. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne elkezdeni betartatni vele, ha már tudja ;)
2015. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!