Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyát,...

Nagyon szeretnék egy kutyát, de Anyukám nem engedi. Valami olyan állatot keresek ami keveset koszol (Tudom, hogy minden állato koszol de koszoljon kevésbé) Tudtok mondani valamit? Köszke előre is mindenkinek. : )

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 19:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Kedves 8. Te kevered a tengerimalaccal
2015. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
egy macskánál nincs jobb háziállat :3 de gondolom azt se engedik neki, ha kutyát nem :P
2015. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Minden állat büdös, ha nincs takarítva. Minden àllattal foglalkozni kell, különben csinálja a hülyeséget...
2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, nem keverem, nekem is van. Pontosan tudom, milyen gyakran kell takarítanom, hogy ne legyen szaga, hogy rázza a ketrecet, ha észre veszi, hogy már ébren vagyok és nem viszek neki kaját rögtön, valamint hogy mennyire agresszív a húgom felé. Felém nem, de húgomnak elég volt az első napokban pár rossz élmény, hogy félni kezdjen tőle. Amit a nyúl ki is használ.
2015. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
"Minden àllattal foglalkozni kell, különben csinálja a hülyeséget..." - csiga?...
2015. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Jól van 8as Te tudod.
2015. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdezem: Mi a baj? Mivel nem értesz egyet? Tapasztalatból vagy hallomásból?
2015. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A csiga is tud hülye lenni, felmászik a plafonra :D
2015. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a nyolcas válaszolónak.

Nekem is nyuszim van, egyáltalán nem büdös, mert rendszeresen takarítom. Az ágyam mellett van a ketrec, érezném, ha lenne szaga. Hangosnak valóban hangos, rácsot ráz, dobbant, rendezkedik. Agresszív is tud lenni, ha épp olyanja van.


De ha te jobban tudod, akkor vilàgosíts fel minket "tudatlanokat".

2015. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Macska, kutya kilőve. Nyúl is, mivel ki kell engedni, ezért "egyszerűbb" állatot kell választanod. Nem tudom mennyi munka egy hörcsög, de kezdésnek talán jó lenne. Ott van még a hal is, de avval nem igen lehet foglalkozni. Teknős sem, tengerimalac sem. Leginkább a nyúllal lehet még foglalkozni, de azt is ki kell engedni... Anyukád belemenne amúgy egy ilyen kevésbé koszoló állatba? Mert ha igen, akkor kérdezd meg tőle, mégis milyen állatot engedne.
2015. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!