Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emlőgyulladás és álvemhesség?

Emlőgyulladás és álvemhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyámnak egy éjszaka alatt az egyik emlője öklömnyi méretűre dagadt és ilyen barnás váladék meg tej folyik neki belőle. Valószínűleg álvemhes. Most voltunk vele dokinál, adott neki antibiotikumot, meg egy gallért, hogy ne tudja nyalogatni magát. Ezzel még nincs is gond, de felírt az álvemhesség ellen egy 9 ezer forintos gyógyszert. Azt szeretném megtudni, hogy ti nem tudtok-e valami kicsit olcsóbb megoldást, hogy elmúljon? Amint ennek vége viszem is ivartalaníttatni...

2015. márc. 4. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen méretű a kutyád? Nekem tacskó-szerű, tavaly 5 ezer Ft körül vettem cseppeket, ezt súllyal arányosan kellett adni. Ha nagyobb méretű a kutyusod, szerintem kerülhet 9 ezerbe.
2015. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: mielőbbi jobbulást kívánok :-)
2015. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért lesz olyan drága. 18 kilós. Köszönjük a jókívánságokat :)
2015. márc. 4. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Galastopot kaptatok gondolom. Nincs olcsóbb megoldás sajnos. jobbulást a kutyának!!!
2015. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lila Moszat ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy a barnás folyadék már gyulladás!


A galastop hormon tartalmú tejapasztó gyógyszer, de gyulladásra mit sem ér!


Orvos nézze meg, lehet becsövezni kell, hogy rendesen ki tudjon ürülni, és gyulladáscsökkentő antibiotikumos injekcióval gyorsan orvosolja a problémát.


Ivartalanítás előtt nézess hormon szintet,és ha kell, a műtét után közvetlenül szedjen 1-2 hétig hormon készítményt, különben inkontinenciával fog később szenvedni.


Üdv, egy kutyakiképző

2015. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írtam is, hogy voltunk állatorvosnál. Adott neki antibiotikumot és szombaton visszük vissza még egy injekcióra. Ma ki lett váltva neki a gyógyszer. 11 ezer forint volt az a kis 15 milis üvegcse. És a hormonszint mérés hogy működik? Vért vesz az állatorvos? Ezt neki nem kellene tudni, hogy kell ilyet csinálni? Mert nekem semmi ilyesmit nem mondott.
2015. márc. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!