Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyamnehely Budapesten,...

NóriTapi kérdése:

Van kutyamnehely Budapesten, és ha van milyen gyakran lehet oda menni?

Figyelt kérdés
Szeretnèm megmutatni a szüleimnek mennyire szeretem a kutyàkat ès ,gondozni is tudom őket. Tehát olyan menhelyek kellenènek amelyekbe elèg gyakran lehet járni. Ès sok kutya van .Lehetőleg közel a Városligethez.

2015. márc. 7. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt vannak budapestiek. Nem tudom,máshol hogy van, én a Herosznál voltam, ott van önkéntesség,de azért is fizetni kell, és korlátozott számban mehetsz. Érdeklődni kell a menhelyeknél,hogy máshol ez hogyan működik.
2015. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi,itt a link. x)


[link]

2015. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mégis, hogyan gondolnád, hogy lehetőleg közel a Városligethez találnál menhelyt? Ahol sok kutya van, ott zaj és némi nem parfüm illat lengedez. Nem igazán tolerálná egyetlen , a környéken lakó sem.

Általában gyéren lakott területen vannak a menhelyek.

2015. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj hol, mi a menete hogy önkéntes legyél. Sok sikert! :)
2015. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első. Tényleg valahol fizetni kell azért, hogy mehessen az ember segiteni????
2015. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!