Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az Amerikai Bulldogról?

Figyelt kérdés

Róla nincsen 101 nagykutya epizód, meg magyarul csak nagyon kevés adat.


A válaszokat köszönöm!



2015. márc. 11. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is a 101 nagykutyából akarj tájékozódni, mert olyan marhaságokat tudnak mondani, hogy hihetetlen... :)
2015. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

2-t ismerek, az egyiknek finoman szólva egy balf-sz a gazdája, ennek ellenére is jófej és normális a kutya, bár nagyobb kutyákkal szokott balhézni, ezért mindig flexin viszi a manus. A másik nagyon jól nevelt és aranyos, kutyákkal játszani akar, engedelmes, ahogy láttam a gazdi is ügyes.

Viszont nem egyszerű kutyák, lehet, hogy kifogsz egy könnyű egyedet, és mázlid lesz, de lehet, hogy nem, és pl. ez történhet, ha nem vagy elég határozott és tapasztalt: https://www.youtube.com/watch?v=AVbYf5IkzD0

(Angolul van, ha nem tudsz angolul, a lényeg, hogy az ambull megtámadta a kisgyereket többször is, a lovakat pedig szintén terrorizálja).

Mikor kamaszodik, felnőtté válik, nehéz lehet vele, de amúgy is:)

2015. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első kutyának nem ajánlanám.
2015. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én saját tapasztalatból tudom mondani, hogy tökéletes családi kutya! Nagy testű rettentő erős, makacs kutya de kölyök korban megtanultakat SOHA de SOHA nem felejti el!! Nekem 9 éves kanom van, 2 éves koráig jól kijött a másik kan német juhász keverékkel, de utánna egyik sem hódolt be a másiknak szóval muszáj voltunk elszeparálni őket...:S tehát a kulcs szó amit én elrontottam kölyökkorban az az, hogy szocializáld a lehető legtöbbet minél több inger érje(én ezt nem tettem meg, csak minimálisan)! Mára már egyedül van és öreg korára is ugyan olyan szelíd kezes bárány mint kölyök korában volt..JÓ VÁLASZTÁS! Kanhoz kicsit keményebb kezűnek kell lenni de egy szuka nem igényel annyira keménykezűséget!
2015. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!