Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kutyáknál, ha első...

1 éves kutyáknál, ha első tüzelés után megtörtént a párzás, mennyire biztos, hogy lesznek kiskutyák?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 07:38
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Most hogy jön ide, hogy ivartalanok a kutyái? Olyan stílusban írtam neki, ahogy ő írt, mert okoskodott háttértudás nélkül. És mint már írtam, a moderátorok bírálása miatt töröltek.


Az orvos ki fog jönni, kapnak chipet meg kis könyvet, az ivartalanításra be fogjuk szállíttatni , mert nincs kocsink. Ennyi.

A fő kérdés nem erre irányult. Egy egyszerű kérdés volt, nem kérte senki a véleményeket csak választ, de egyből undorító szaporító... megmutatkozott az emberek valódi énje. Nem mindenki jó ember aki szereti az állatokat.

2015. márc. 23. 08:21
 22/26 anonim ***** válasza:

Ezt írtad a korábban válaszolónak, akivel vitatkozni kezdtél: "Gondolom a kutyád fenekét is szagolgatod és tudod mikor tüzel." - ezért írtam h ivartalanok a kutyái!

Ha leírtad volna h talált kutyák valószínűleg nem szaporítóztak volna le annyian. Elég lett volna a kérdésre válaszolniuk, de ha felteszel egy kérdést, leírhatod részletesen is.

2015. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a dolguk, hogy véleményt alkossanak, az itt lévők dolga az , hogy egy feltett kérdésre válaszoljanak, ha tudják a választ ,mert ha én nem akarom leírni a körülményeket akkor nem fogom, ez mitől jogosít fel az ítélkezésre és a köpködésre? Érdekes értékrendek...
2015. márc. 23. 08:46
 24/26 anonim ***** válasza:
Senkinek nem dolga,hogy a kérdésekre válaszoljon.Nem azért válaszolnak,mert a dolguk.
2015. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kedves kérdező! Ebben a témakörben valódi állatbarátok szoktak válaszolni, (az esetek nagyon nagy többségében igen hasznos válaszokat adnak), de mindegyikünk szemében vörös posztó a szaporítás (hiszen mi pontosan tudjuk), hogy mennyi gondot okoz a felelőtlen vagy szándékos szaporítás, mennyi elhagyott vagy beteg kutya kerül ki, az ilyen emberek keze alól. Ezért az olyan kérdéseknél, amit te is feltettél, ahol a kérdésből feltételezhető, hogy szaporítóval van dolgunk, nem tudunk ítélkezés nélkül válaszolni, és ami még ennél is fontosabb, nem akarunk az ilyen kérdezőnek segíteni, nem akarjuk megkönnyíteni a dolgát.

Ha te is láttál volna annyi szerencsétlen, elhagyott, beteg állatot, mint mi, ha te is vitatkoztál volna itt (és máshol) olyan emberekkel, akik az első tüzelésnél elkezdik gyártatni a kölyköket a kutyáikkal, akkor te sem válaszolnál az ilyen kérdésre szépen, türelmesen, előítéletektől mentesen.

2015. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de honnan tudod hogy én mit làttam ? Honnan tudod hàny kitett, làbadozò àllatnak voltam az ideiglenes befogadòja , mert az alapìtvànyoknàl nem volt hely a sok " àllatbaràt" meg csak sìrni tudott a képeik alatt?

Nem, nem jogosìt fel akkor sem az ìtéletre, akàrhogy is úgy érzed. 1 kérdés 1 vàlasz, fejre is àllhat itt úgy fröcsöghet bàrki mit ér el vele? Semmit.

2015. márc. 23. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!