Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harap a 2 hónapos bxer kölyökk...

Morec76 kérdése:

Harap a 2 hónapos bxer kölyökkutyám, hogyan tudom leszoktatni a harapásról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a kölyökkutyáknak egy fajta játék, mert az testvérekkel is így játszott, de azért megszeretném tanítani arra, hogy az emberrel nem így kell játszani. Ha valaki nagyon odafigyelő gazdi és neki sikerült leszoktatni a harpadálásról a kutyáját akkor annak a válaszát várom.

2015. márc. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harapd%E1l%E1s

Válogasd ki a kölyökkutyára vonatkozó kérdéseket.

2015. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, körülnézek! :D
2015. márc. 23. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem tudod. A fogzás időszaka alatt igényli a rágást, na meg azért is mert gyerek még. :D Szintén boxerem van, 6 hónapos, és még mindig rág, mert még van olyan fog, amit most váltott. Bár a kezünket nem rágja már, de pl megtanulta hogy melyik cipőt szabad, és azt is, hogy csak a saját játékait. Egyébként semmit nem bánt. :)
2015. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
j
2015. márc. 23. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha téged harap, határozott hangnemben tiltod, és otthagyod, abbahagyod vele a játékot. Ha ez kevés, akkor meg lehet rázni a grabancát is, egyidőben a tiltással, majd otthagyod. De emellett adj neki sok nekivaló rágnivalót, és játssz vele sokat, csak ne kézzel, hanem zsinóros labdával, ronggyal.
2015. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha értem... Mindig ilyesféle büntetést kapott, hogy magas hangnemben rákiabáltam és otthagytam. De még ekkor is harapott, akkor gondolom ennek az az oka, hogy a kezemmel játszottam vele, mert 1 hete hoztuk el és még nincs neki olyan sok játéka.
2015. márc. 23. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét egy ilyen kiskutyánál még semmi idő. Kitartóan tiltanod kell a harapós játékot. Miért gondolod, hogy egy hét alatt tökéletes kiskutyád lesz?
2015. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!