Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szereti a kutyám a...

Guggud kérdése:

Miért nem szereti a kutyám a pórázt?

Figyelt kérdés
van egy amerikai bulldog keverékem nagyon pici kutya mint a francia bulldog de nem az és szereti a sétálás meg a pórázt is megszokta de amikor rá akarom adni a pórázt meg ilyed meg elkezd menekülni de ha rá tudom rakni akkor azonnal élet vidám lesz megint, hogy tudnám meg csinálni hogy ne kelyen le fognom hogy rá tudjam adni hanem csak szólok neki és oda jön és nyugottan rá adhatom a pórázt

2015. márc. 27. 15:29
 1/4 mba99 válasza:
Adj neki egy scooby snacket mikor rárakod :D
2015. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jutifalattal.
2015. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem erről azt mondta az oktatóm, ha lenne ilyen problémám (nekem szerencsére nem volt) hogy tartsak egy jutalomfalatot a kezemben, és azzal próbáljam meg elérni, hogy önként belehajtsa a fejét a nyakörvbe, ezt addig kell ismételni minden alkalommal, amíg már jutalomfalat nélkül is megy.
2015. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt régebben. A kutyám a póráznál szerintem semmit nem utált jobban a világon. A jutifalatos ötletnek mindenképp működnie kellene. Ha esetleg mégse mert neki nem a gyomra a legfontosabb mindenképp próbáld meg neki összekötni valami pozitiv dologgal (pl.: kedvenc játékával). Az a lényeg hogy ne rossz dologként gondoljon a pórázra.

Ez lehet hülyeség de az én kutyám már tudja hogy mikor azt mondom neki hogy: "gyere, megyünk sétálni", akkor oda kell jönnie és rá fogom adni a pórázt és végre kimehet. Próbáld meg ezzel is összekötni neki, hogy a póráz jó dolog mert sétát jelent.

2015. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!