Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kiskutyát...

Nagyon szeretnék egy kiskutyát! Körülöttem az osztálytársak kutyásak, a rokonok kutyásak. Mivel fűzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Nem engedik, mert nem segítek eléggé a házimunkában...(pedig a szüleim szobáját is kitakarítom, leviszem a szemetet meg mosogatok)

Meg az átlagom is jó szerintem (4.7) de ők a kitűnőt várják el...

És már 14 évesen szerintem lehetne kutyám... Lakásban lakunk, de rokonok kutyájának a sétáltatását is bevállaltam már, meg eljátszottam hogy kutyám van.

Segítsetek hogy mi vállna be?



2015. márc. 31. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet kutyád, mert nem segítesz eléggé a házimunkában? Akkor csináld azt! Söpörj, vasalj, moss fel, segíts a mosásban és a főzésben, 14 évesen ez nem nagy kunszt... Az átlagod amúgy tényleg jó, de akkor javíts abból amiből nem vagy ötös, lássák a szüleid, hogy tényleg szorgalmas vagy. Szerintem túl nagy elvárásokat helyeznek eléd.


Az, hogy eljátszod hogy van kutyád, ilyesmik arra vallnak, hogy kicsit erőlteted. Ne nagyon emlegesd a kutyát, ha lehet, hidd el nem bánod meg. ;)


Legyél kitartó, te igenis akarod, de csendben akarod...

2015. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezen próbálok dolgozni én is.

De például ha nem tudok egyszer elmosogatni mert sok a tanulni való, azt rögtön észre veszik. De ha magamtól kitakarítok, akkor azt meg sem köszönik, észre sem veszik. :(

2015. márc. 31. 20:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Várom még ezen kívül még jó pontot érő extrákat :)
2015. márc. 31. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez a valódi ok a tiltásuknak. Csak éppen egyszerűbb nekik azt mondani, azért nem, mert nem segítesz eleget.Sok gyerek szeretne kutyát és a szülei nem engedik. Ilyenkor megmarad a vágyakozás és vagy egyszer csak lesz engedély, vagy meg kell várnod, amíg a magad életét fogod élni.
2015. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem biztos, mert egy nagyon szép szekrényről egy évig álmodoztam. Mindig amikor bementünk a boltba megálltam az előtt a szekrény előtt és álmodoztam. Lehet hogy így lesz ez a kutya téma is, és ez gyorsabban is sikerülhet ha bizonyítok!
2015. márc. 31. 21:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi,köszi!

Kaptam egy kiskutyust! :D

Nagyon boldog vagyok!!! :)

2015. aug. 29. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök :)
2017. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!