Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb német dog kennel?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta álmodozok erről a fajtáról, de valahogy mindig máshogy alakult a döntés, és most (sajnos) úgy hozta a sors, hogy újra kutya után kell néznem. Legfőképp a kék német dogok tetszenek, valamiért azokból árad a legnagyobb nemesség, kifinomultság (számomra).

A kiállításokon viszont úgy vettem észre, hogy némelyik külföldi kennel kutyái jóval nagyobbak a magyar felhozatalból.

Nem mellesleg mindenféleképpen olyan kennelt szeretnék, ahol számon van tartva mind a szülők, nagyszülők, dédszülők adatai (egészség, életmód, stb.), és a kennelből kikerült kutyák adatai (szintén legfőképpen az egészség része érdekel), mert nagyon fontos számomra, hogy minél egészségesebb legyen, mert ugye elég sok egészségügyi problémája lehet, ha nem megfelelő helyről származik..

Külföldről is lehetne nézelődnöm, de nyelvet nem tudok.

Nem kiállítási, hanem hobbi (családi kutya) célra venném.

24L


2015. márc. 31. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem ez a két kennelben vannak a legszebb kutyák!

Az első kennelből való kutyákat élőben is láttam hatalmas és rendkívül impozáns állatok :)

2015. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!