Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnám megszerezni egy...

Honnan tudnám megszerezni egy fajta tenyésztőinek listáját?

Figyelt kérdés

Vannak kennelek amiket évek óta figyelemmel kísérek, van honlapjuk és folyamatosan frissítik is, de ismerek olyat, akinek hallok a kutyáiról, de a weblapon már évek óta nem volt aktivitás. Szeretnék szerezni egy listát, ahol le van írva, hogy pl.

Kiss Júlia - Napsugár kennel - beagle, német juhászkutya - Budapest - elérhetőség (e-mail/telefonszám/honlap)

Ha egyáltalán van ilyen lehetőség természetesen :) Mert szerintem sokat segíthetne egy ilyen lista a kennel kiválasztásánál, már csak azért is, mert lehet, hogy van egy szuper tenyésztő a közelben én meg elmegyek az ország másik végébe :D

Szóval, szerintem értitek mire gondolok :) Most nem állok kiskutyavásárlás előtt, de kíváncsivá tett ez az "ötlet".

Ír szetter fajtáról lenne szó.



2015. ápr. 9. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
a fajtagondozó ETSZ-nek irsz, és ők minden bizonnyal fognak segiteni.
2015. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!