Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2 éves Németjuhász és egy...

Egy 2 éves Németjuhász és egy 1 éves Törpeschnauzer-Jack russel terier keverék mellé érdemes egy Westiet vagy egy Máltait selyemkutyát venni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindnek tudod biztosítani az etetését, a napi sétát,és szocializáltak a már meglévők, meg persze van kétszer 200 ezred, akkor persze.
2015. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt,hogy érdemes-e?
2015. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ami westie-t ismerek, az olyan morgós, magának való, nem szimpi a viselkedése.
2015. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a 2 meglévő kutya jól nevelt, kutyákkal normálisan viselkedik, valamint van pénzed még egy kutyára és annak eltartására, akkor miért ne?
2015. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sokszor szokták elhozni a rokonink a kuytáiukat és még egyszer se bántották
2015. ápr. 15. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a jólneveltet nem erre értették, hanem, hogy lehet e nekik parancsolni rendesen, és szótfogadnak e. 3 kutya már egy falkát alkot (már 2 is) aminek mindenképp fontos, hogy te állj az élén.

Szerintem mindenképp érdemes venni, ha van rá pénzed, időd energiád. Persze :D A kutya csak jó lehet (ha jól van tartva) :)

2015. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

VENNI nem érdemes...

Legfeljebb kisétálni a sintértelepre és onnan kiszabadítani egyet...

2015. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!