Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhanyakörv - melyiket...

Bolhanyakörv - melyiket birkózós, viháncolós kutyára?

Figyelt kérdés

Eddig bio spot on cseppeket tettem rá, nem is ment bele semmi, de mivel tervezek vele kirándulni menni, szeretnék rá valami komolyabb cuccot is rakni, eddig a Kiltixet meg a Scalibort néztem,de utóbbi meg állítólag bolhák ellen nem véd :/ Mennyire jók ezek?


És a fő probléma. A kutyámmal nagyon sokat járok bandázni és sokat birkózik, hempereg, néhány kutya meg kimondottan élvezi ha a nyakörvére csimpaszkodhat...

Nem fognak ezek az első ilyen játék közben elszakadni? :/



2015. ápr. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem teszel rá normális spot ont? elvileg vízállóak is, és a jobb fajta irtótóból is van spot on kiszerelés. :)

a kutyámnak amúgy scalibor volt fent, kullancs soha nem ment bele, szerintem idén is az lesz... véd a szúnyogoktól is, ami azért nem rossz

de ha tényleg sokat játszik, lehet h a spot on a legegyszerűbb, az nem szakad, nem akad be, stb

2015. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a bio spot on hatásosságáról pluszba annyit, h egy kutyás ismerősünk eléggé megjárta, mert hiába volt fent, babéziás lett a kutyája, pedig városi, lakásban tartott kutya, és a házak között sétáltatta :(
2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Megmondom őszintén az ára miatt gondoltam nyakörvre. Nem mindegy, hogy havonta 2-3000Ft a spot on vagy pl. fél évente 5-6000Ft.

2015. ápr. 16. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tablettás védekezést.
2015. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül vettem neki egy Scalibor nyakörvet. Azóta már sok kutyával birkózott, eddig bírja a strapát. Remélem az ízeltlábúak ellen is jó lesz. Ha meg jön a nyakörvszaggató kis barátnője, akkor majd addig max. leveszem :)
2015. ápr. 30. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
az nagyon jó, három évig használtuk, és a köv is az lesz. soha nem volt kullancsunk azzal. most kiltix van, mert itt kint nem tul nagy a felhozatal.
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!