Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos kutyát készülök...

11 hónapos kutyát készülök venni. Kötődne hozzám annyira, mintha mondjuk 6-8 hetesen került volna hozzám? És ha igen, akkor mennyi idő alatt fogadna el teljesen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szuka kutyáról van szó, ha az számít.
2015. ápr. 15. 23:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kötődés nem azon múlik hogy mikor kerül hozzád, hanem hogy mennyi minőségi foglalkozást kap. Nekem a legjobb kutyámat 1,5 évesen fogadtam örökbe - a gondolataimat olvasta az a kutya.
2015. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak olyat is mondtak nekem, hogy az már sose lesz igazán az "én" kutyám. De én ezt elég hülyeségnek tartom, de azért gondoltam inkább megkérdezem, hátha valaki tud tapasztalatot is írni.
2015. ápr. 15. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

6-8 hetesen nem is adhatnak neked kutyát :)

a kötődés nem korhoz kötött. a lényeg, hogy foglalkozz vele sokat, neveld, tanítsd, töltsetek együtt időt, és hidd el, teljesen a te kutyád lesz elég hamar.

2015. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gyevickie ***** válasza:

Az én kutyám 3 éves volt, mikor elhoztam a menhelyről. Fel kellett neki állítani bizonyos szabályokat (pl. kukázás, kapun kiszaladás tilos), mellette nagyon sokat foglalkoztam vele. Ez persze a mai napig igy van, idén 2 éve. Mostmár olyan, mintha mindig is ismertük volna egymást.

Az elején szokatlan, új lesz neki az új hely, az új gazdi, de hamar megérzi szerintem a szeretetet. A szabályokat meg következetesen be kell vele tartatni és szerintem nem lesz gond.

2015. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hete vettem egy 16 hónapos kutyust. Már az első naptól olyan volt, mintha mindig velem lett volna. Azóta sem tudok egy lépést sem tudok tenni nélküle. Egy gond van vele, a kispárnámon szeretne aludni, de már ez is kezd alakulni.
2015. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Fog kötődni hozzád, ha foglalkozol vele!

Egyébként hat hetesen törvénytelen kutyát beszerezni, legkorábban nyolc hetesen lehet!

2015. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 8 évesen vettem egy kutyust és 2-3 nap múltán nem tudtam meg mozdulni sem úgy hogy ne jött volna velem nagyon szerettem.Tieddel sem lesz semmi probléma.És szerintem ahogy hazaviszed és játszol vele 3óra alatt a szívébe fogad :)
2015. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem attól függ, mikor veszed magadhoz a kutyát. Ismerek olyan gazdát, akinek a kutyája 8 hetesen került hozzá, de kb tojik a gazdi fejére. Attól függ, milyen a kutya, milyen vagy te és mennyi minőségi időt töltötök együtt.
2015. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyuék kb. 5 éves kutyust fogadtak örökbe egy kutyust. Nem élek anyuékkal, de azóta rólam sem akar leszakadni :) Dehogynem lesz a kutyád :)
2015. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!