Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám. Hogyan tovább?

Bolhás a kutyám. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most voltunk állatorvosnál, adott neki egy szurit, és mondta, hogy Frontline helyett Advatix-ot használjunk, amit meg is vettem, majd este csepegtetem rá.

Az lenne a kérdésem, hogy mivel benti kutyáról van szó (Yorkshire Terrier), a házban hogy kell bolhátlanítani? Mert olvastam, hogy ott is kell. Tényleg ki kell mosni minden egyes ruhadarbot?

És olvastam azt is, hogy valami spray-t kell venni, és azzal lefújni mindent a házba. Annak a spray-nek mi a neve, és hol lehet megvenni (Budapest).

Még nem volt dolgom hál istennek bolhával, így ezekkel a dolgokkal nem vagyok tisztába.

Köszönöm a segítséget.


2015. ápr. 24. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Bio-Kill a neve azt hiszem, nagyobb üzletekben (élelmiszer-vegyes) kapható volt régebben, amikor én használtam.
2015. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!