Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm 1 éves nj-a "megrág...

A barátnőm 1 éves nj-a "megrágcsálta" a lányom lábszárát, aki ettől frászt kap. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Leszámítva, hogy neveljék meg a kutyát.

Elkaptam csóri állatot és lenyomtam, de nem vagyok a gazdája. Ez elég neki, hogy a gyerekem ne csócsálja?

Egy kedves, nem agresszív, de iszonyú neveletlen szuka kutya.


2015. ápr. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez maximum arra elég, hogy a kutya ne harapdálja(?) a TE jelenlétedben
2015. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Játszani akart vele, a kutyák ugyanis így is játszanak; a gazdának kéne megtanítania neki, hogy emberrel másképp játszunk. Ti nem sokat tudtok tenni, max minden ilyen esetben rászólni.
2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A barátnődet kapd el, ne a kutyát. Minimum tartsa pórázon, ha másokat ijesztget a kutyája, ha már megnevelnie nem sikerült.
2015. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akumi! Ezt most ne, kérlek.


Segítséget kérnék, ezzel az oldalával én is tisztában vagyok.

2015. ápr. 24. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
A kutyából ez feltehetőleg játékosságból jött elő. Te abban tudsz sokat tenni, ha a lányodnak tanítod meg, hogy miként álljon hozzá az állatokhoz és hogy nem kell félnie a kutyától. Egy évesen a kutya nagyon játékos még és szeret rágni, cibálni. Különösen mozgó dolgokat. El lehet a kutyus figyelmét terelni valamilyen játékkal, dobózsákkal, vagy hasonló olyan eszközzel, ami hosszúkás és tudja fogni, hozni-vinni, rágcsálni. Az semmiképpen nem megoldás, ha lenyomod a kutyát.
2015. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn találkoztok, akkor kitartó munkával el tudod érni, a jelenlétedben a kutya úgy viselkedjen, ahogy megtanítod neki. Ebbe beletartozik a gyerekkel való bánásmód is. Persze, nem fog egyik napról a másikra működni.
2015. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A megrágcsálja az azt jelenti, hogy a szájába veszi vagy azt, hogy a metszőfogaival megbolhássza?
2015. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos egy jó ösztönű kutya nem neked kellene letiltani hanem ha megy hozzá valaki el kellene záratni a barátnőddel!
2015. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem bolhássza.

Tényleges beveszi a szájába és végigcsócsálja a lábszárát. Fájdalmat nem okoz neki, de azért egy 7 évesnek ijesztő.


Kedves utolsó, te a gyereked is bezárod, ha rossz, nevelés helyett/gyanánt? Nem hiszem, hogy ez a megoldás.

2015. ápr. 27. 12:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Az se megoldás, hogy te próbálod nevelni más kutyáját, akinek semmi joga elfogadni tőled bármiféle fegyelmezést. Nem te vagy a gazdája; ha megpróbálod megoldani, tök jogosan dönthet úgy a kutya, hogy álljon meg a menet, mit képzelsz magadról. Szóval sajnos de, megoldás a bezárás; ha más gyereke (nem a sajátod!) cseszteti a tiédet, akkor vagy szólsz az anyjának, hogy bazzeg, csinálj már valamit, vagy sarokba fogod állítani. Nem megpofozod, mert semmi jogod hozzá, meg mert apuka esetleg visszaüt. Nincs mindenre kellemes megoldás. Oldd meg, hogy a gyerek meg a kutya ne találkozzanak, mert így biztonságos a gyereknek is, meg neked is.
2015. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!