Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát ajánlanáto...

Melyik kutyaiskolát ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 08:12
 1/8 anonim válasza:
Happy dog kutyasuli! 18ik kerulet, nagyon jok!
2015. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen célra, és Budapest melyik részén?
2015. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lényeg elsősorban, hogy tudjunk majd póráz nélkül sétálni és jól szocializált legyen majd a kutya. Az alap engedelmességi után esetleg kipróbálnánk a K99 ügyességi ágát. A hely szinte mindegy.
2015. máj. 12. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akela, esetleg Cerberos. Vagy ha Szentendre is belefér, gyertek hozzánk a Novába :)


Mondjuk K99-re egyik sem fog felkészíteni, azért tükörsuliba kell menned, de oda meg inkább ne menj. Vannak azon kívül is sportok, olyanok, ahol tényleg van elvárás, meg fejlődési lehetőség, nem csak bohóckodnak veletek egy talicska pénzért. Ahogy elnézem az ügyességi ágazatot, az agility meg az obedience elemei vannak benne, de úgy keverve, hogy véletlenül se juthass el soha egyikkel se versenyre :) Akkor én már inkább eljárnék valami rendes edzésre. De persze ahogy érzed :)

2015. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megnézném a Cerberost és valamelyik tükörsulit (ha nem problémás a kutyád, arra ők is jók lehetnek) személyesen, kutya nélkül, aztán döntenék. A Cerbiről is hallottam jókat, rosszakat, annyira nekem nem jönnek be, a tükör sem, ezért mondom, hogy menj el személyesen, nézd meg, aztán kiderül, hogy hozzád mi passzol. Én anno tükörsuliba jártam, amiről ódákat zengtek, nekem sajnos nagy csalódás volt.
2015. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én csak az Akelát javaslom a fentiek közül. Sajnos nekem elég rossz tapasztalom van mind a tükör iskolákkal, mind a Cerberossal.

Mi tükör suliban kedztünk, de nem annyira voltam oda érte, pedig sok helyen ezt ajánlják. Aztán tanácsolták, hogy nézzük meg a cerberost, mert az milyen jó. Hát, nekünk egyáltalán nem vált be, 3 alkalom után nem mentünk többet. Sem az oktatók felkészültsége, sem a pályák minősége, sem a hangulat nem tetszett. Aztán kimaradt nekünk közel 2 év és akkor mentünk el az Akelába egy kezdő tanfolyamra. A három suliból magasan ezt ajánlom a legjobban! Minden szempontból a legjobb volt!

2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És még valami: ugyan nem K99-es, de az Akelában is van vizsgarendszer. 10 szinten tudsz vizsgázni, kezdő az 1-es, középhaladó a 2-es és aztán készülhetsz a klubos foglalkozásokon a magasabb szintekre.
2015. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Tükör iskola!A miénk is ide járt, jól szocializált, kedves, szófogadó kutyus lett!Tud póráz nélkül sétálni, nem támadja meg más kutyáit!
2015. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!