Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók, tenyésztők...

Kutyatartók, tenyésztők fiyelem! Mi kell egy kölyök tacskónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hamarosan veszünk egy tacskó kölykök.Mik elengedheetlen felszerelések egy kiskutya számára?

2015. máj. 17. 17:29
 1/3 anonim válasza:

Valami játék/ rongy ami kiskorától kezdve bárhol van nyugalmat ad neki

Póráz

Nyakorv/ham

Tálak

Kefe

Jo gazdi ;)

2015. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos:

Fekhely (szerintem a legpraktikusabb a fekhelyek közül, a műanyag kosarak, amibe tudsz puha ágyat is venni)

Póráz (valamilyen könnyű, kb. 1-1,5 méter hosszú elég)

etető, itatótál (szerintem a fémek a legstrapabíróbbak, ezeket a legkönnyebb tisztítani)

Nyakörv/hám (személy szerint nyakörv párti vagyok, könnyebb ezzel a kutyát tanítani, vezetni)

játékok (labda, kötél, plüss stb...)

kabát (valamilyen vízálló anyagból készült kabát, a rövidebb sétákra)

Kevésbé fontosak:

biléta, címtartó (bár már kötelező a chip, de biztos, ami biztos alapon, szerintem ez egy hasznos "kiegészítő)

szájkosár (fém vagy műanyag, a textil szájkosarak haszontalanak)

biztonsági öv (autóban utazáshoz)

szállítóketrec (akár utazáshoz, akár otthonra)

láthatósági mellény, vagy szalag (pl.: ha erdőbe mentek sétálni, vagy ha este mentek)

2015. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem lévők jól leírták, pluszba tenném, hogy mivel a tacskó igen csak jó a vadászatban, a játékokat szaggatja! A mienk 6 hónap alatt 5 labdát tett tönkre és még legalább 9 másféle játékot

Nagyon ki kell fárasztani, szóval jöhet a jutifalattartó, akár klikker, a túrázást meg imádják ;)

2015. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!