Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya rosszat csinál,...

Ha a kutya rosszat csinál, küldhetjük őt máshova, egy kis időre? (pl. : szoba) (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A 4 éves kutyám morog rám már nagyon sok ideje. Elegem lett belőle, ezért utánanéztem a falkavezérségnek. Egyértelműen kiderült, hogy Ő a falkavezér,sajnos... Hallottam erről a módszerről, hogyha morog, vagy rosszat csinál, akkor küldjük őt át egy másik szobába 5-10 percre, és addig nem jöhet ki, amíg te meg nem engeded neki... Ti mit gondoltok? Én kipróbáltam, és 10 percig volt a másik szobába, utána sunnyogva jött ki, csúnya nézés kíséretében... Vélemény? Ez javíthat?

2015. máj. 19. 21:16
 1/10 anonim válasza:
Az a baj vannak kutyák, akiket meg is verhetsz, abbólr sem fog tanulni, de persze bántani nem szabad. Ha rosszat csinál, határozottan rá kell szólni, tényleg b*szódj fel, hogy nehogy már "a rohadt kutya" legyen a főnök... érted:)
2015. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem... Az a baj, hogy rászólok határozottan pl.: Megint ezt csinálod? Nem szabad! Fejezd be, rossz kutya vagy! - és nem szólok hozzá... Viszonylag sokáig. Amire a válasz az, hogy a hátára fekszik, és szétteszi a lábát (ugye ha a hasát mutatja, akkor az a megadás testbeszéde náluk). De ha utána megakarom simogatni, ismét morog, vicsorít...
2015. máj. 19. 21:28
 3/10 anonim válasza:
Hát nem tudom akkor... ha rád morog, akkor emelj rá kezet, mintha tényleg megakarnád ütni (de persze ne bántsd). Viszont vigyázz azért, mert ha nagyon agresszív természetű, akkor neked fog menni...
2015. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt már dolgom ilyen kutyával kicsivel is naggyal is, sajnos mint az első is mondja sok esetben tényleg debil a kutya és hiába bünteted ilyenkor vagy koppintasz az orrára vagy nyomod a földre vagy kapod el a grabancát és emeled fel vagy mesét olvasol neki, akkor is ilyen..ha nagyobb testű ne nagyon keménykedj vele mert nem azt mondom hogy nem fog elengedni, de ha odakap csúnyán meg tudnak harapni.
2015. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha korábban nem morgott, érdemes megpróbálni kideríteni, mi lehet az oka. Ha például simogatásra morog, lehet, hogy valahol fáj neki, ha hozzányúlsz.
2015. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki. Azért morog, mert korábban nagyon beteg volt, azt mondták az orvosok, hogy elfog pusztulni... Akkor fecskendővel etettük, kényszerítettük... Onnantól kezdve morog. Kiskutyáról van szó, elfelejtettem írni.
2015. máj. 19. 22:08
 7/10 anonim válasza:
Úha, akkor viszont lehet nem kéne keménykedni, meg bántani szegényt... sajnálom:c
2015. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Így viszont fogalmam sincs hogy mit kéne tenni... valahogy éreztetni kell vele, hogy szereted. De egyébként nem hinnéd mennyire emberien tud néha viselkedni egy kutya... mint pl. most is:)
2015. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már semmi baja, sőt... Hála istennek jól van, túl jól..:D Szeretném, ha nem azt hinné, hogy ő a főnök.
2015. máj. 19. 22:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Én tudom... Imádom őt, néha úgy érzem, hogy túlságosan is elvan kényeztetve, és ez a hála... Attól amiért ő ilyen, hiszek az ember és kutya közötti feltétlen szeretetben, és mindig is erről álmodtam, hogy egyszer egy ilyen kutyám lesz... Talán megszeret...
2015. máj. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!