Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeket ismeritek, használja...

Ezeket ismeritek, használja közületek valaki? Szerintetek valóban jó lehet (link)?

Figyelt kérdés

[link]

[link] thunderleash.html


Ahogy látom, itthon nem lehet beszerezni.



#thundershirt #thunderleash
2015. jún. 10. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb megtanítani a kutyákat rendesen sétálni láb mellett, mint haltit és egyebet aggatni rájuk hozzá nem értőként. Jobban jársz, ha veszel egy jó hámot és ha a kutya eléd megy, megrántod és elindulsz a másik irányba. Ezeket a cuccokat meg hagyd, nem érnek annyit mint egy tanult kutya
2015. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a hámmal pont nem fog kevésbé húzni... :) Ezek a húzás elleni cuccok meg inkább tüneti kezelésnek jók, hogy mondjuk a 80 éves nénikét ne rántsa el az unokája rottweilere, míg 2 hétig vigyáznia kell rá.

Az átlag kutyatartó igenis nevelje meg a kutyáját. Kell egy jó nyakörv, és kész. Aztán hogy ki-ki hogy oldja meg, fojtóval korrigál vagy megfordul, ha leelőzik, a kutya és a gazda habitusán múlik.

2015. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált a hámos dolog, illetve sok ismerősömnek is azért írtam :)

Persze nagyon függ a kutya-gazda habitusától, szóval lehet, hogy a nyakörvvel többre mennek :)

2015. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amazonról rendeltem a thundershirt-öt, a kutyám (hosszú szőrű németjuhász) imádja viselni. 😀 le sem akarja venni. Irtó klassz anyagból van, vékony és könnyű. Hogy hatásos-e neki, az majd holnap (szilveszterkor) kiderül.
2021. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!