Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem az lenne hogy mi tegnap...

19870728 kérdése:

Nekem az lenne hogy mi tegnap vettük észre hogy a kutyánknak az arcánál fel van neki ott egy duzzanat de sajnos nem tudjuk hogy milehet ez a?

Figyelt kérdés
dokinál volt a párom vele azt mondta megkellene röntgenezni vagy ultrahangozni de sajnos az pénzbe kerül és nekünk csak pénteken lesz és azt akarom kérdezni hogy szerintetek mi lehet ez? Illetve ha péntekig várunk vele? Köszi elöre is

#kutya #duzzanata
2015. jún. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket a kérdéseket miért nem tettétek fel az orvosnak? Nem szemétkedni akarok, de mégis mi honnan tudhatnánk?
2015. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, és mi még fotóról sem igen tudnánk neked diagnosztizálni. Bár csodálkozom, hogy a doki ultrahangoztatni akar, bár biztos ő tudja.

Az én kutyáimnak akkor szokott az arca feldagadni, ha valami allergén éri őket. Pl volt, hogy megcsípte az arcukat darázs, meg amikor az egyik olyan fajta oltást kapott, amiről kiderült, hogy allergiás rá.

Ezeket a kérdéseket telefonon tegyétek fel az orvosnak, addig meg figyeljétek, terjed-e a duzzanat.

2015. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet például tályog, foggyulladás, daganat stb.

Inkább kérjetek kölcsön, és majd pénteken megadjátok, de a kutyát gyógyíttassátok. Lehet, hogy fáj is neki vagy nagyobb bajt is okozhat.

2015. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!