Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?...

Milyen tápot ajánlotok? (labrador, kan,1,5 éves lesz)

Figyelt kérdés

Eddig az Eminent-et kapta, ilyesmi árkategóriába gondolkodok!(15+2 kg volt 9.000 ft)

Vagy maradjon ugyanez a táp? Ezeket találtam még:

Brit premium

dog chow

dogland

calibra

Ezek milyenek?


2015. jún. 25. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pit keverékem van. Dog chow-t kapott sokáig (620 ft/kg áron vettem), aztán átálltam Brit Premiumra (580.-/kg). Szerintem ez jobb táp, és neki is jobban ízlik.
2015. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én Labradorom nemrég múlt el 1 éves és mi a Bodri tápot adjuk neki...Nagyon megvagyok vele elégedve :)
2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bodri táp aha...még szalma és cigarettacsikk is van benne néha
2015. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem neked kell kitapasztalnod, hogy neki melyik ízlik(mert akárcsak az embereknél, nekik is megvan az ízlésük), de arra ügyelj, hogy nagytermetű kutyának valót válassz (+ azért ne a legolcsóbbat vedd, hanem legalább ,,középmezőnyt´´). Jaj és ha teheted adj neki házikosztot, az a legjobb ;)
2015. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bodri igen is jó!
2015. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!