Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ragja a kutya a farkat?...

Miert ragja a kutya a farkat? Sebet rag rajta egy helyen.

Figyelt kérdés

Bravecto tablettat kap.Csontot kap hetente.Tavaly nyaron jott ki.Telen nem.Most megint.Van akinek csak evente kell kiuriteni a buzmirigyet?

Allatorvos nem tudja(4fo)


2015. jún. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért rágja a farkát, mert van rajta egy seb, és valószínűleg viszket neki. Ami teljesen egyértelmű. Ami okozhatja, az a gombán keresztül az atkán át a bravecto mellékhatásáig bármi lehet, úgyhogy keress egy értelmes orvost, aki nem ráz le egy "nem tudom"-mal.
2015. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A farokrágás nem csak bűzmirigy miatt lehet. Fogd meg a kutyát, vidd el egy rendes állatorvoshoz, és vizsgáltasd ki.
2015. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulzott feherjebevitel miatt lehet?
2015. jún. 30. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Isten tudja, az én kutyámon máshogy jött ki a sok fehérje, de ez nem azt jelenti, hogy nem mutatkozhat meg tök máshogy is (bár amúgy nem hiszem, de mivel nem vagyok állatorvos, nem mondom biztosra). Az öreg kutyámnak például most a pajzsmirigyével van baja, de egy szál szőrhiányos terület nincs rajta, pedig az szokott lenni az egyik vezető tünet. De kivizsgálta a doki és rájött, hogy ez a baj. A tiédet is majd megnézi az állatorvos és megmondja, hogy mitől van, nem kell neked otthon kitalálni. Ezért tartjuk az állatorvosokat.
2015. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiaba tartjuk,ha nem tudjak,csak kezelgetik balrol jobbra.Egy doki szerint nem tudja feldolgozni a feherjet,ezert adjak neki tapot,lehet neki lesz igaza.Bar nem csodalkozok,mikor az egyik emberorvos mast mond,mint a masik
2015. jún. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!