Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkell mennem itthonról,...

Elkell mennem itthonról, rossz otlet lenne bezárni egy nagy ketrecbe a kiskutyám addig?

Figyelt kérdés

7 hetes

kiprobaltam es sir mert nem tud kijonni, meg latja hogy a masik kutya kint van a szobaban.

Elkene mennem es senki mas nincs itthon.

Baja nem tortenhet benne nem? Felek hogy beakad a korme es letorik vagy a foga, vagy esetleg beszorul valahogy.


2015. júl. 9. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Először hozzá kellett volna szoktatni, nem egyik pillanatról a másikra bezárni. Most már ezzel elkéstél.


7 hetesen még nálad sem lehetne... Ebben a korban még az anyja és a tesói mellett a helye, nem csoda hogy sír...


De a kérdésre is válaszolva, mivel gondolom kölyökbiztossá tettétek a lakást (nincs elől semmit amit lenyelhet, megrághat, tönkretehet, beleszorulhat, stb), így én nem zárnám be sesova, főleg ha a másik kutya is szabadon van. Igen, be fog csinálni, de hát ezzel jár a kölyökkor.

2015. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most azt ne firtassuk, hogy hogy a fenébe kerül hozzád egy 7 hetes kutya, mikor 8 hétnél előbb nem is szabad elhozni!?!?!?!

Mennyi időre mész el? Zárt őket külön szobába, vagy legalábbis a kicsit egy külön szobába, akár a fürdőbe, konyhába.

2015. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne zárd be. de az elején amíg nálad van, jobban kéne figyelni rá amíg megszok titeket. tényleg hamar hoztad el
2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoktatni a ketrechez. ne lássa a másik kutyát. Mielőtt bezárod, fáraszd le jó alaposan.
2015. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvileg 8 hetes, de fiatalabbnak tunik azert irtam 7 hetest. Elvan a masik kutyaval, csak az nagyobb testu, o meg pici es nem akarom hogy megnyomja vagy valami. Azt se szeretnem hogy megragja a butorokat. Raktam ki neki kb 10 jatekot meg 2 ragcsat , de o inkabb a butorokat akarja ragni.

A ketrecben addig van el amig nyitva van az ajtaja, ahogy becsukom utana kiakar jonni es vonyit.

2015. júl. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!