Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német-juhászhoz milyen kutyake...

Német-juhászhoz milyen kutyakefét ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyanyáméknak van egy német-juhászuk, úgy alakult, hogy heti 3* ki fogok járni hozzájuk, így szeretném ápolni a kutyájukat, ha már ők nem teszik... vettem a teszkóban egy kutyakefét, de hiába simizem vele, neki nagyon tetszik, viszont alig szed ki szőrt, viszont kézzel meg belemarkolok bárhol, akkor a megfogott szőr felét ki tudom húzni... ő ezt is nagyon élvezi.

szóval valami hatékonyabb kutyakefét keresek, nem baj, ha esetleg drága.



2015. júl. 20. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress forgó fogú gereblyét. A dupla soros hatékonyabb.
2015. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Furminátor.

De amellé kell egy bontókefe is, amivel először átmész rajta, mert a furmi nem bont, csak az aljszőrzetet szedi, szóval tudja húzni a szőrt, ha még csomós. Ilyesmi: [link]

2015. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csomósnak nem csomós, csak valami eszméletlen mennyiségű szőr van benne, tegnap kézzel kitépkedtem a combjából egy irtózatosan nagy kipacot, szegényt sajnáltam is annyira húztam a szőrét, de ő meg csak "mosolyogva" feküdt, nagyon élvezte a dolgot, meg is lepődtem, hogy a dúsnak kinéző bunda alatt egy relatíve kis valódi szőrmennyiség van.
2015. júl. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!