Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet ennek a kutyának...

Mi baja lehet ennek a kutyának, van esélye a túlélésre?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Az egyik rokonom kutyája, hevesen nyáladzik, nincs étvágya.Volt állatorvosnál kapott infuziót viszont az ottani állatorvos azt mondta hogy csak vérvizsgálattal és további kezelésekkel lehetne meggyógyítani, valami veseproblémára gyanakszik, és ezeket a kezeléseket nem akarják kifizetni az ismeröseim.Holnap reggel el szeretnék menni a kutya után és megmutatni az itteni állatorvosnak aki a saját kutyáimat már többször is sikeresen kezelte és teljesen megbízom a szakértelmében, én nem sajnálom a pénzt a kutyától mivel nagyon állatbarát vagyok viszont nem tudom hogy túléli e reggelig és a kb 40km es utat.Remélem sikerül megmentenem szegénykét



2015. júl. 23. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy az oltásokat sem kapta meg rendesen úgy tudom hogy kb 1 hónapos késéssel kapta meg az elsö oltást és még mindig nincs meg neki mind, március 3.án született a kutya
2015. júl. 23. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetnek ilyen önzőek a rokonaid?

Egy kutya olyan mint egy gyerek! Az ember felelősséggel tartozik neki. A gyerekének se venne gyógyszereket, ha beteg lenne? Az ilyen embernek nem való egyáltalán semmilyen állat...

Egyébként jó lenne ha elvinnéd orvoshoz, de ez akkor is szánalmas, hogy a saját gazdája nem képes a gyógyulása érdekében kifizetni az állatorvost...

2015. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, igazából nem is vagyok jóba velük és el akartam hozni már a kutyát mikor beteg lett viszont nem engedték és csak most szóltak hogy elvihetem szóval holnap reggel megyek utánna és remélem még lesz esélye
2015. júl. 23. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán túléli csak vigyétek dokihoz! Akkor van nagy baj, ha már fekszik mint egy darab fa és lázas. Akkor már életveszélyes bármi okozza.
2015. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Voltam. Nekem ilyet két különböző kutyám csinált ilyet más okból. Az egyik kis korban csinálta amikor nagyon megijedt. Amikor először hoztuk haza és nem látott még vonatot. Meg még egyszer mikor először ült kocsiban. Aztán kinőtte. A másik meg mikor sikeresen megevett egy sima csigát. Fél óra alatt elmúlt. De gondolom más nagyobb baj is okozhatja. Nem azt mondom hogy nálatok is ez van.
2015. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Draga babuci:'( mentsd meg ot, kerlek..

Lehet hulyeseg, de nem a meleg miatt?

2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elmentem utánna szerencsére még egész jól volt csóválta a farkát is az állatorvos elkezdte a kezelését most megint kicsit bágyadt és csak fekszik de szerintem helyrejön
2015. júl. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!