Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megyünk a balatonhoz, nem...

Ha megyünk a balatonhoz, nem kutyabarát részre el lehet vinni úgy a kutyát, hogy a vízbe nem megy?

Figyelt kérdés
Szeretnénk menni a balatonhoz,kutyabarát szállást már néztünk,de ha kimegyünk a strandra akkor vihetem a kutyát is? A vízbe persze nem menne be.

2015. júl. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a strand fizetős, és nem állatbarát akkor nem viheted be.
2015. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem azzal van a gond, hogy vízbe megy, hisz természetes vízről van szó; hanem hogy a strandolók közé viszed. Ha tilos, akkor tilos. Menjetek olyan helyre, ahová be lehet vinni.
2015. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitesznek táblát,ha kutya nem mehet be.Ezt viszont tapasztalataim szerint a gazdák le... és este suttyomban leviszik a kutyát fürdeni és kakálni.Ahova másnap mennek a strandolók.
2015. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hovarju ***** válasza:
strand területére nem lehet kutyát vinni, még pórázon sem.
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

RENDBEN! Köszönöm

Azért kérdeztem mert nem mindig csinálja,mostmár pár napja nem csinálta...

És azon gondolkodtam hogy lehet csak ahogy esetleg rajta fekszik elzsibbad neki...

2016. jan. 7. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!