Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradornak egy nap mennyi...

Labradornak egy nap mennyi csirkefarhátat adjak? Mennyi ideig kell főzni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak farhát, az úgy nem igazán tökéletes. Miért főznéd? A boltban kapható farhátak annyira gyengék, hogy sima forró vizet engedve rá is majdnem megfő.
2015. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Brit tápot is kapna mellé. Britből kb 35 dekát kap 2 részletben naponta. Egyik részletet váltanám fel a farháttal, de nem igazán tudom, hogy mennyit adjak neki.

2015. júl. 30. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen add. Ha megfőzöd akkor szilánkosra törik a csont, így átszúrhatja a hasát, beleit stb. Veszélyes.
2015. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A harmadik hozzászóló tanácsát nagyon fogadd meg!
2015. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy életre tönkre teszed a csontjait ha táppal és hússal eteted!!! Vagy csak Prey, vagy csak táp. És ne is főzd meg, mert ahogy a 3. válaszoló is mondta, a csont szilánkosra törhet, ami átszúrhatja a beleit.
2015. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne tönkretéve a csontja, ha kap tápot és csirkefarhátat?
2015. júl. 30. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is a tápra mindig tettem vagy farhátat, vagy fejet, nyakat pluszban. Nj-im voltak már akkor is. Semmi baja nem volt egyetlen kutyának sem. Persze, figyelni kell, nem változik-e meg a kutya széklete. mert nem mindegyik kutya tolerálja a vegyest.
2015. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok: Igen, az enyém például nem bírta a vegyest. :)
2015. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát ha nem bírja, akkor nyilván marad a csak táp.:) Azt szabad megkérdeznem, hogy miben nyilvánult meg, hogy nem bírta? Csakhogy tudjam, mire kell figyelnem.:)

2015. júl. 30. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:

A székletén látod.

Van kutya, amelyik a zsíros farrésztől hasmarsos lesz, van, amelyiket hidegen hagyja.

2015. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!