Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van golden retrievere?...

Kinek van golden retrievere? (lent) kérdések lent

Figyelt kérdés

Mit szeret csinálni?

Mit szokott enni?

Mennyire szereti az embereket?

Hám vagy nyakörv?

Mennyit szokott eszi?

Mennyit szokott ugatni?

Milyen játékokkal szeret játszani?

Jár suliba vagy nem?

Mennyit sétáltatod 1 nap vagy mennyit foglalkozol vele?


Ha van msn-ed vegyél fel: bertalili1997@hotmail.com


2010. márc. 9. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk volt, de még időben elajándékoztuk pedig régóta kutyázunk, de persze lehet bennünk volt a hiba.

Mindent szétrágott, fegyelmezést követően 3 percre rá újra.

Három ismerősömnél ugyanez, önfejű-akaratos-picit öntörvényű.Játékosnak játékos, de minden igyekezetünk ellenére nagyon fegyelmezhetetlen volt.Több fajta kutyánál alkalmazott és bevált nevelési módszereink mondtak csődöt.

Nagyon szeretetre méltó és gyönyörű, de nekünk soha nem lesz, remélem ezzel nem sértem meg a fajta szerelmeseit.

Barátunk a kutya 3 éves korára feladta, elfogadta olyannak amilyen.

Volt játéka több is, de a kerti tó berendezésének, és a kerti szolárlámpák, ruhaszárító stb. elpusztítása okozott igazi örömöt neki.

Sétáltattuk, futtattuk, játszottunk vele, majd feladatok kimondottan az ő részére, de nem nagyon vált be semmi.Amit ő akart csinálni az volt!

Német juhászunk,boxereink és cane corso volt, van a családban, de a golden össze nem hasonlítható velük.

Természetesen ez nem azt jelenti hogy nem bennünk volt a hiba.Egyedül 6 éves kislányunknak jött be :)

2010. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem minden dolden ilyen, amennyi goldenes embert ismerek egyiknek se ilyen a kutyája. De kinek milyen kutyák jönnek be :D nkm a golden és a belga az igazi:D

2010. márc. 9. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem van

-labda,alvás,nyalizás,tanulás,labda...

-házikoszt

-imádja

-nyakörv, de lesz hám is

-napi 2x

-keveset

-labda, plüssállat, rágókötél, csont

-jár heti 1x

-minden nap csak hétfőn, pénteken nem, mert úszni járok

Bejelöllek msn-en és ott beszélünk. Úgy látom kb. egy korban vagyunk...tök jó:)

2010. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy goldenem, még kilenc hónapos csak, és hát még vár rá az ivartalanítás is, szóval még a változni fog valamelyest, vagyis remélem komolyodni, mert nagyon- nagyon lükécske, persze szigorúan csak pozitívan. A kérdésekre válaszolva:

Szeret aludni, focizni, láb alatt lenni, hízelegni, sétálni...

Megenne bármi, mostanában próbálkozik, hogy nem eszi meg a tápot, de nem engedünk neki...

Kapun belül ülve, ha elmegy egy ember a túl oldalon akkor is csóvál és hízeleg, imádja őket...

Nyakörv párti vagyok, hámot csak télen akarok használni, szánkózásra, szórakozásképp :)...

Elég sokat enne, folyton kuncsorog, de ez nevelési hiba, amúgy nem olyan sok a napi adagja, még egyenlőre.

Ugatni minimálisat ugat csak, ha valaki jön akkor jelez, hogy látogató érkezett, de csóválva fogadja, meg néha ha játékra hív más kutyákat, akkor ugat...

Játékban, labdamán, de nagyon... imádja a huzigálós játékokat, és a dummy imádja apportírozni...

Suliba ha van időnk megyünk, heti egy alkalommal.

Napi foglalkozás pedig mikor, hogy van időnk, de szerencsére négyen vagyunk rá, így megoszlik, de általában én megyek, és az az idő minimum másfél óra mindig, plusz tanulás, meg játék ha nem fáradt a séta után, ha meg nem játszunk akkor a lábunk alatt elalszik és durmol egy jót.

2010. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem válaszolok, de légyszi hadd kérdezzem meg!

Véletlenül nem Erdőkürtön vettétek kiskutyát? Az enyém is kilenc hónapos és szeretném megtalálni a testvéreit...

2010. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem onnan, kérdezd meg attól akitől vetted neki tudnia kell. Nehezen de megfogod találni a tesókat!

2010. márc. 10. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit szeret csinálni? aludni,rohangálni,gazdival lenni,tanulni

Mit szokott enni?Acana tápot,de van amikor: házikosztot

Mennyire szereti az embereket? Nagyon szereti őket,de azért az idegeneket megugatja

Hám vagy nyakörv? Mindakettő

Mennyit szokott eszi? Napi 2x keveset

Mennyit szokott ugatni? Keveset,csak ha valaki nagyon közel jön a kerítésünkhöz

Milyen játékokkal szeret játszani?labda,rongy,plüss

Jár suliba vagy nem? jár

Mennyit sétáltatod 1 nap vagy mennyit foglalkozol vele?napi 20 perc tanítás,0,5-1 óra séta mert ugye van kertünk

2010. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én goldenem még picike. Pedigree junior száraz tápot kap, mert a nedves nem jó a fogaknak. Egy napra 155 dkg-ot szik, meg minden nap egy kis kifli. ( imádja ). 3 hónapos de már tud ülni, és tanítom arra hogy csak akkor eheti a kaját ha mondom hogy tied. Az első naptól kezdve szerencsére nem sír, nem ugat. nagyon szeret a ketrbe futkározni vele, és rongyhuzogatást játszani. Van egy fadarabja is, ami picike és így tudja ő is vinni a kedvenc helyére. Imádja az idegeneket, és a szomszéd labradort is. :) szerintem nem fog suliba járni.
2011. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó voltam elírtam csak 155 gramm.
2011. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!