Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzelés hányadik hetében...

A tüzelés hányadik hetében lehet "vinni" a szukát a kanhoz?

Figyelt kérdés
nem akarok fedeztetni nincs is kutyám. De foglalkoztat a téma mert majd szeretnék tenyésztő lenni.
2015. szept. 1. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha elkezd tüzelni, már viheted is.


De nem ajánlott a kutya első tüzelésénél pároztatni.

2015. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb helyről akarsz tanulni!
2015. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

a 4. hét után viheted.

Előtte semmiképp, mert akkor degenerált keverékek születnek, még akkor is, ha hajaz a kutya valamelyik fajtára, mert ha nem tk-vesek a szülők, és ne adj isten van benne más fajta többed generációsan is, azok a gének öröklődnek elsőnek, ergó, ha a 4. hét előtt fedeztetsz biztos, hogy keverék kutyád lesz, aki még tuti, hogy agresszívnak is születik.

Fedeztetni meg csak a 28. tüzelés után szabad, de erősen ajánlott az ivartalanítás, mert ennyi tüzelést végig szenvedni úgy, hogy valószínűleg rossz kölykök lesznek felesleges macera

2015. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt tényleg nem teszek fel kérdést inkább bujom a szakkönyveket. Összesen 4 hétig tüzel egy kutya akkor hogyan vinni valaki a 4dik hét után?
2015. szept. 1. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
az allatorvos nekem meg azt monta, h a 2. heten a legtermekenyebb a kutya. remelem segitettem ;D
2015. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért írta, hogy ne adjon tanácsot a hobbiszaporítóknak, akik még egy kutyás könyvet sem olvastak el,mert ahhoz lusták, de kölyök, az kéne.
2015. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az egy bölcs döntés lenne, ha olvasnál szakkönyveket, ha már amúgy is igazi tenyésztő akarsz lenni...

Majd ha annyin túl leszel, mint én, és annyi év tapasztalata lesz mögötted, mint mögöttem, akkor majd gondold át újra az egészet.

Előbb tanulj egy témában, és ha úgy nem értesz valamit, akkor kérdezz, hidd el fognak jönni értelmes válaszok is.

Aki meg nem akar tanulni az ne feledje, fedeztetni csak és kizárólag a 4. hét után szabad!!!

2015. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!