Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Taste of the wild lazacos...

Fütyicukor kérdése:

A Taste of the wild lazacos jó táp? Tapasztalatok? És a zoofaston a legolcsobb 14.700 ft, máshol pl abc zoo ott 16.200 ft. Megbízható a zoofast? Mennyi a szállítási idejük, mert az abc zoon 2 nap. Eddig mindig onnan rendeltem.

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
4-5 hónappal ezelőtt az abc zoo volt az olcsóbb, én akkor onnan rendeltem. Igaz a visszaigazoló e-mail google fordításos volt, de nagyon korrektek voltak, időben szállítottak, többször is tájékoztattak a megrendelésemről, gondosan csomagolták be, hogy ne sérüljön a szállítás alatt. Őket ajánlani tudom, a másikról még nem rendeltem.
2015. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok évig rendeltem a Zoofast-tól, éppen Taste of the wild-et, a High Prairie Canine-t.

Jó tápnak tartom, de, vélhetően vannak más vélemények. Még nem olvastam olyan tápról, aminek ne lettek volna dicsérői és elmarasztalói is.

A szállítási idő, hozzánk (Bp-től messze, faluban) 4-7 nap volt. Ez, önmagában, nem jelentett gondot, mert folyamatosan és kellő időben rendeltem.

Ennél az összegnél már ingyenes a házhoz szállítás. Az volt a gond, hogy hozták reggel 8-kor is, és délután 5-kor is, meg közbeeső időben is, de csak 5-15 perccel az érkezés előtt telefonáltak, hogy "itthon van-e valaki?". Van internetes küldeménykövetés is, de, az utolsó fázisban ott csak az látszott, hogy "futárnál van a küldemény". De, hogy mikor hozza, az nem. Ráadásul, volt, hogy 11 órakor jelent meg, hogy a futárnál van, közben 9 óra előtt, már megkaptam. Ha ez ilyen nálatok is, akkor fel kell készülni az esetleges egész napos ügyeletekre. Hogy ezt ritkítsam, több havi adagot rendelgettem egyszerre. Ezzel viszont az volt a gond, hogy jó ideje nem raktárkészletet mutatnak (alacsony-, közepes-, magas készletszint), hanem csak azt, hogy "elérhető" e. Elérhető akkor is, ha egy zsák van, és aztán én rendelek 3-at, meg még ketten egyet-egyet. Persze, értesítenek, de attól még a kutya enni akar.

Év vége előtt mindenképp be kellett spájzolni, mert volt, hogy bő egy hónapig nem volt; úgy karácsony-előttől január végéig.

Ezek az én tapasztalataim, lehet, hogy egyediek, és semmi sem általánosítható közülük.

2015. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!