Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeret engem ennyire a...

Miért szeret engem ennyire a mamáék kutyája?

Figyelt kérdés

Mindig mikor megyek nagyszüleimhez, a kutya már a kapuban vár engem. Mindig körbeugrál és szószerint megölel. Csak tőlem fogadja el az ételt. Van, hogy napokig nem eszik ameddig én nem megyek és adok neki enni. Nagyon szeret velem labdázni, mikor viddzahozza a labdát, akkor mindig megnyalja az arcomat. Egyszer elbújtam, hogy megnézzem mit csinál mikor nem vagyok otthon, és a kutya csak feküdt, nem evett. Hozzátenném, korábban a mi kutyánk volt, azért került mamáékhoz, mert az ő kutyájuk elpusztult.


14/F



2015. szept. 2. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a nagyszüleid már idősek és ők nem foglalkoznak, nem játszanak annyit a kutyával, mint te. A játéktól meg persze hamarabb megjön az étvágya, mintha nem is csinálna semmit. Te is éhesebb vagy ha tornáztál vagy csináltál valamit, mintha egész nap csak feküdtél volna.
2015. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyilvánvaló hogy azért mert te gondolom azelőtt is játszottál vele etetted foglalkoztál vele mielőtt odakerült...Téged szokott meg..Szerintem ennyi az egész..De ha a mamádék is foglalkoznak vele egy idő után velük is ilyen lesz...A kutyák még mindig hűségesek!!
2015. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!